Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Abrikoos of pruim enten op een zure kers?

Featured Replies

Geplaatst:

Beste medestanders,

 

Ik heb een 2 jaar oude zure kers staan met een 5 a 7 centimeter dikke stam. Ik vinde de zure kers niet lekker. Wat ik me afvroeg wat ik hier op kan enten. Ik wil hierop eigenlijke abrikoos enten of pruim. Is dat mogelijke? En welke ent methode zal ik hierop toepassen..

Geplaatst:

Kers en zure kers vallen in de categorie 'Prunus Avium"

 

Hierdoor kun je er geen pruimen/perzik/nectarine etc. op enten, het enthout stoot elkaar af en zal dus nooit samen groeien , blijft over: of een variëteit zoete kers of een andere zure kers die je misschien wel lekker vind? Je kunt er ook een sierkers op enten.

 

Er zijn talrijke ent methodes die geschikt zijn voor kers, bv, spleetenting, occuleren, chipbudding... hierover is een zee van mogelijkheden te vinden, google er maar op.

Geplaatst:
  • Auteur

Nou dat is duidelijke persica. Had toch stiekem gehoopt dat het wel kon.Heb wel wat kersen staan waar ik enthout van kan krijgen. Hij groeit in de tunnelkas.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.