Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ja, ik ben je ook wel tegengekomen als ik oudere topics doorneusde. Vind je het niet leuker om je oude account te vervolgen? Zoiets als een eventueel vergeten paswoord kan toch wel opgelost worden neem ik aan.

Welkom natuurlijk.

Geplaatst:

Bedankt,ik heb nu net een dag internet.en hier is ook het een en ander verandert.dus moet nog veel uitzoeken..hier een mooi huis met grote tuin.tzt zal ik wat foto's plaatsen.moestuin heb ik niet zo'n grote hoor.maar voor ons groot genoeg.we hebben 5kippetjes, een hond labrador.die hier heerlijk kan rennen.mijn zoon,schoondochter, kleinkinderen wonen hier ook..vandaar ons besluit.en het bevalt uitstekend. Tot snel.

Geplaatst:

Leuk om weer van je te horen Jeanne! Vroeg me laatst nog af hoe het toch met je zou zijn.

En nu zit je zomaar in Frankrijk!

Graag foto's en verhaal.

Geplaatst:
Welkom terug Jeanne! In Frankrijk kun je misschien wel 2 'seizoenen' in 1 jaar draaien..!

Hoi Peter.alles is me hier nog onbekend. Bedoel je langer mooi weer en dan daar je voordeel uit halen.morgen 14 graden in de schaduw. In de zon zeker 18 . dus ja eerder als in Nederland he.en langer.dat bedoel je toch.tis nog nieuw voor me.bedankt voor je reactie.

  • 4 weeks later...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...