Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Hoi iedereen,

 

Ik heb mij al weer een paar week geleden aangemeld bij dit forum, maar door erge drukte was ik er nog niet aan toegekomen om mij voor te stellen. Mijn naam is Don, broer van Mariska_dkd en ik ben net een paar dagen geleden verhuisd naar Scheemda. Mijn nieuwe huis heeft een leuk tuintje, waar ik nog even flink in bezig moet om er nog wat mooiers van te maken. Hierbij ook een fotootjes van mijn tuintje.

 

4305108009996726341495719392.jpg

 

Na alle drukte rondom mijn afstuderen etc. zal ik proberen wat actiever te worden op het forum

 

Groet, Don

Geplaatst:

lijkt me wel ja, alles mooier dan dit Maar leuk hoor ! Lekker ontspannen mee om gaan. Niet te veel moeten, Succes ! en welkom natuurlijk

Geplaatst:

Succes en van harte welkom!

 

Gr. Jeroen

Geplaatst:

welkom!

Geplaatst:

Gefeliciteerd met afstuderen en welkom hier!

  • 2 weken later...
Geplaatst:
  • Auteur

Hihi, daar valt zeker wat mooiers van te maken Maar ik ben al lang blij dat ik weer een tuin heb waar ik ook lekker in kan zitten. Er zitten trouwens ook super veel vogeltjes in mijn tuin Gezellig! Ik heb al wat ideeën over wat ik met mijn tuin wil, maar dat moet nog even wachten, tot 23 juni heb ik het nog erg druk met afstuderen. En daarna ben ik eerst echt toe aan een lange lange lange vakantie.

Geplaatst:

Wat heerlijk, zo'n maagdelijk tuintje. Daar kan je (na je lange, lange vakantie) straks helemaal los op gaan. Ik ben benieuwd wat je ervan gaat maken!

Eeuwigdurend aanrommelend moestuinier.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.