Geplaatst: Donderdag om 19:343 d Ik doe het ook nog met kleine schaaltjes oogst, maar wel een lekker fruithapje aan het eind van de dag ^_^
Geplaatst: Vrijdag om 09:232 d 1 minuut geleden, Rookie zei:kooltje gebarsten..Kun je die niet meer eten? Zo te zien zijn ze allemaal goed gesloten en klaar om zo te eten.
Geplaatst: Vrijdag om 09:462 d Auteur De nectarines zijn net op, en we gaan zo door met de volgende oogst van steenvruchten uit de kas: Roter Weinberg perzik
Geplaatst: Vrijdag om 10:072 d 43 minuten geleden, Petrasmoestuin zei:Kun je die niet meer eten? Zo te zien zijn ze allemaal goed gesloten en klaar om zo te eten.Ja hoor, het ziet er verder nog goed uit.Ik snijd de randen van de barst er af, de rest is dan nog goed.
Geplaatst: Vrijdag om 14:202 d De enige vrucht trompe d’ Albenga eraf gehaald het eindje ligt te rotten. Wel al een heerlijk soepje mee gemaakt gisteren. Nog twee minipompoentjes.En wat wortelen Yellowstone!
Geplaatst: Vrijdag om 14:282 d Leuk, die pompoentjes! Ik heb er 1 van de babybear. Maar ook klein. Zonde van die Trompe…
Geplaatst: Vrijdag om 15:122 d Hij wordt nu lekker opgesmikkeld. Dus niet erg. Het deel aan de steel kant was al oranje aan t worden en het onderste deel nog courgettewittig.
Geplaatst: Vrijdag om 18:192 d Rijpen gaat maar traag met dit weer.Maar hangen er zeker nog wel 400+ om af te rijpen.Heel veel zin om als alles rijp is, om verschillende sausjes te maken.Vandaag met de regen ook maar weer voedingskorrels gestrooid, aangezien ik nu niet handmatig water met voeding kan oplossen.
Geplaatst: Vrijdag om 18:552 d Het werd weer droog , en morgen geen tijd voor de moestuin dus nog heel even op de tuin geweesr Mijn oogst van zojuist : de allerlaatste sperzie-en snijbonen die ik nog heb kunnen redden na het verwijderen van de planten. 3 komkommers, een volle emmer tomaten , en een paar madame jeanette pepertjes.En nog wat takjes basilicum voor het inmaken van de tomaten
Geplaatst: Vrijdag om 19:272 d 5 uren geleden, appelvrouw zei:Nog twee minipompoentjes.Wat haal jij de pompoentjes er snel af. Ik zie nog geen verkurkte kopjes aan de pompoenen b.v. En moeten ze niet verder verkleuren naar oranje?
Geplaatst: Vrijdag om 20:262 d Zeker maar de plant was dood. En deze pompoentjes kleuren nog wel oranje behalve de linkse groene. Daar ga ik nog iets mee verzinnen om te koken.
Geplaatst: 4 uren geleden4 u De oogst van vandaag. De eerste rijpe UK pompoen. 1 Tabasco peper, 1 Sugar Rush, 1 peper onbekend, 1 augurk, 1 dattolime en 1 resi kers tomaat.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u 45 minuten geleden, Petrasmoestuin zei:1 Sugar RushDat wordt fikken denk ik. Is het een stripey? Als die overwegend rood worden zijn ze behoorlijk pittig. Voor mij dan 🥵. Heerlijk al een eerste UK!
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Ook nog wat anders geoogst dan aardbeien (al waren die er ook tussendoor)Maar er zat een zakje ruccola zaad bij mn Vreeken's bestelling laatst, daar wat van gezaaid en die kon ik inmiddels uitdunnen.En wat er af kon lekker door de salade gedaan ☺️Nu mogen de overbleven zaailingen weer verder groeien naar echte sla. En volgens mij kan ik wel wat dunner zaaien bij een volgende keer 😅
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.