Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Langwerpige - slappe - bladeren - winterharde - plant gezocht

Featured Replies

Geplaatst:

Een bepaalde vorm mis ik nog in mijn tuin. Een plant die lange slappe blad slierten heeft. ( 3cm of dikker) en winterhard is tot -10 , -15. (goed winterhard met mulch laag of meer) Een stam maakt (houterig of niet, maakt niet zoveel uit) en 2 meter of meer wordt. Een plant die (in mijn ogen) een tropische sfeer geeft.

Veel gezocht maar het beste wat ik tegen kom is gember soorten (waarvan ik vind dat de bladeren te kort zijn). Een ander voorbeeld wat ik tegen kwam was mais... maar ja om mais in mijn tuin te zetten... liever niet :P

 

Wie kan me in de juiste richting duwen? ^^

Geplaatst:

Dit spul? Is bij mij vanzelf aan komen waaien...gaat wel de hele tuin door! Is zéker winterhard...en anders... bamboe, of een andere rietsoort?1bbded37235926fdbb976dcd928faba2.jpg

Geplaatst:
  • Auteur

Dank je wel voor de reactie. Ik zocht planten met een blad dikte van 3 cms of dikker. (dus gras en bamboo valt af)

Geplaatst:

Ik vind een palmkool wel iets tropisch hebben.

k2.jpg

Geplaatst:

Echt afschuwelijk Pippi! [emoji1]

Maarja dat is ook maar mijn mening..

Dan liever een échte palm..

Geplaatst:

Een boomvaren? Die zijn volgens "Monty Don" in ons klimaat tegenwoordig ook winterhard...vergt wel enige verzorging..

Geplaatst:
  • Auteur
Een boomvaren? Die zijn volgens "Monty Don" in ons klimaat tegenwoordig ook winterhard...vergt wel enige verzorging..

 

Mmmm, voor zover ik zie uit ervaringen van andere en info die ik kon vinden blijkt een boomvaren toch niet echt winterhard tot in de - 10 , -15 Zelfs bij -5 - -8 moet een verpakking aangebracht worden. In mijn ogen iets te veel kans dat het fout gaat, dan zou het zonde zijn van de plant.

 

Ik zoek verder, maar toch bedankt voor de hulp! ^^

  • 2 weken later...
Geplaatst:

Misschien Griekse allant. Of alant wortel?

Groetjes tim

Geplaatst:
  • Auteur
Misschien Griekse allant. Of alant wortel?

Groetjes tim

 

Dank je wel voor de tip, maar heeft niet echt lange smalle sliert bladeren. Ik zoek verder!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.