Geplaatst: 19 juli 201114 j hebben ze wel last van bladluizen. We hebben al een aantal dingen erop losgelaten.pokon bioinsect: hielp prima, maar niet definitiefaftreksel van brandnetels: zelfde resultaat maar nogal omslachtig om te plukken en bereiden.aftreksel van vlierbladeren: minder lastig te bereiden maar stinkt vreselijk. Bovendien leek het niet echt veel te helpen.maar nu hebben wij wat getest op de paprikaplant .twee knoflook teentjes in een blender de rest met water en dan heel goed mixen .en dan het geheel in een bloemenspuit en dan de paprikaplant besproeienen naar 3/4 dagen geen bladluizen meer.
Geplaatst: 19 juli 201114 j badankt voor de tip! Er zijn zoveel dingen die belangrijk zijn in het leven, mijn tuin is daar een ding van.
Geplaatst: 19 juli 201114 j Dat scheelt dagenlang wachten op gier en t ruiken van de stank ervan. Goede tip voor Dennis die er teveel van heeft! Good things come in small packages
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.