zilverharry1 Geplaatst: 19 juli 2011 Geplaatst: 19 juli 2011 hebben ze wel last van bladluizen. We hebben al een aantal dingen erop losgelaten.pokon bioinsect: hielp prima, maar niet definitiefaftreksel van brandnetels: zelfde resultaat maar nogal omslachtig om te plukken en bereiden.aftreksel van vlierbladeren: minder lastig te bereiden maar stinkt vreselijk. Bovendien leek het niet echt veel te helpen.maar nu hebben wij wat getest op de paprikaplant .twee knoflook teentjes in een blender de rest met water en dan heel goed mixen .en dan het geheel in een bloemenspuit en dan de paprikaplant besproeienen naar 3/4 dagen geen bladluizen meer. Quote
Ruitertje Geplaatst: 19 juli 2011 Geplaatst: 19 juli 2011 badankt voor de tip! Quote Er zijn zoveel dingen die belangrijk zijn in het leven, mijn tuin is daar een ding van.
Helly Geplaatst: 19 juli 2011 Geplaatst: 19 juli 2011 Dat scheelt dagenlang wachten op gier en t ruiken van de stank ervan. Goede tip voor Dennis die er teveel van heeft! Quote Good things come in small packages
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.