Geplaatst: 31 oktober 20187 j Als je een avocadopit probeert te ontkiemen in een glas water met de bekende tandenstoker manier, mag je de avocado pit dan volledig onder water houden? Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
Geplaatst: 1 november 20187 j Nee. De tandenstokers zijn bedoeld om op de rand van het glas te rusten, terwijl de 'kont' van de avocado in het water hangt ( 1 à 2 cm )
Geplaatst: 1 november 20187 j Cru gezegd: Zaden onder water verdrinken (= verstikken). Niet alleen een avocado-pit. In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
Geplaatst: 1 november 20187 j Als alles gaat lukken is dit het laatste jaar voor mij in Nederland! Of misschien nog een extra jaartje erbij. Ik hoop met max. 2 jaar in Catalonië te kunnen wonen en dan 1-2 Ha te kunnen bebouwen als hobbyboer voor de komende 20 jaar. Maar eerst mijn AOW. Dan worden avocado´s heel interessant! Je moet ook dan wat inkomen kunnen verkrijgen voor exta´s, en ik wil daar zeker geen toeristenslaafje worden!!! Er is een nieuw ras: in NZ is de zgn ´Avocazilla´ onrwikkeld: een vrucht van 5- 10 kg!!! Kijk, dat betekent wat!!!! maar zouden die vruchten pitten bevatten met diezelfde kenmerken???
Geplaatst: 1 november 20187 j Auteur Cru gezegd: Zaden onder water verdrinken (= verstikken). Niet alleen een avocado-pit.Dat dacht ik ook maar dan las ik dit: https://www.hjorthjort.xyz/2016/04/25/growing-avocados-from-seeds-you-ve-been-doing-it-wrong.htmlDe voeding die nodig is om de pit te breken en een kleine stok wortel te vormen komt 100% uit de pit en water. Misschien is er een manier om ondergedompelde pitten te laten kiemen. Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
Geplaatst: 2 november 20187 j Ok . ondergedompeld werkt het dus ook. Helemaal niet alléén in water lukt trouwens ook he ? Gewoon in potgrond en dan behoorlijk aan de vochtige kant houden, werkt ook. Dan doe je het toch niet op de tandenstokers manier ? Lukken doet het sowieso ( wel een uitgerijpte avocado nemen, niet een halfrijpe ). Ik ken eigenlijk niemand waarbij, welke manier ook, het ooit mislukt is. Itoero ? Wat is eigenlijk je vraag ?
Geplaatst: 4 november 20187 j Auteur Ik heb al veel filmpjes gezien en erover gelezen en dit is de enige die zegt dat je de avocado pit moet onderdompelen. Ik vraag me dus af of het mogelijk is. Op het einde van die webpage zegt hij ook dat hij die resultaten niet kan herhalen. Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.