Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

volgend jaar heb ik veel specie kuipen en emmers, maar heb ook sfg, en een koude kas, daar zit nu zaai en oogst grond in, door het seizoen heen, bemest met compost, koemestkorrels. Wat moet ik nu doen om volgend seizoen, heel goede grond te krijgen, zodat de planten niets tekort komen? Alles is er nu bijna uit behalve de boerenkool en bloemkool, ik wil volgend seizoen een goede compacte grond dus een vruchtbare grond, wat kan ik nu het beste doen? alvast bedankt. jeanne

Geplaatst:

Als je het echt serieus wilt aanpakken dan kun je een bodemanalyse + bemestingsadvies laten maken. Deze ken ik toevallig een klein beetje: http://www.gaiabodem.nl/ , 55 euro, maar er zijn meer bedrijven die dit doen.

Geplaatst:

De koemest heb je pas laat toegevoegd zover ik me kan herinneren? Ik zou een laagje compost van enkele cm aanbrengen en dit gewoon laten liggen totdat je weer gaat zaaien in het voorjaar. Wat er dan nog boven ligt kan je verder onder werken. Dat geeft in ieder geval al een mooie start voor de meeste groenten en fruit. Afhankelijk van de soort groente geef je dan tijdens het groeiseizoen wat (vloeibare)mest

Geplaatst:
Als je het echt serieus wilt aanpakken dan kun je een bodemanalyse + bemestingsadvies laten maken. Deze ken ik toevallig een klein beetje: http://www.gaiabodem.nl/ , 55 euro, maar er zijn meer bedrijven die dit doen.

Gaia schijnt daarin wel de beste en meest uitgebreide te zijn, maar de prijs is natuurlijk niet niks, zeker voor een paar balkonbakken. de boerenbond heeft meestal wel in het voorjaar een gratis bodemanalyse en bij de intratuin kun je envelopjes ophalen en met grond weer inleveren, dat kostte altijd 10 euro.

Even a broken clock is right twice a day

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.