Geplaatst: 1 juni1 Jun Mooi kalf! Jammer dat de 2e het niet gered heeft. Wat wordt de toekomst van dit kalf? Opfokken en dan slachten?
Geplaatst: 2 juni2 Jun Ach wat naar Nas… lijkt me heel heftig een keizersnede bij een koe. Het andere kalfje ziet er heel mooi aaibaar en wollig uit.
Geplaatst: 4 oktober4 Okt Auteur Met het einde van de zomer is het ook einde van project koeien.Wij hebben ze verkocht en een koe hebben wij naar de slager gebracht.Is wel kaal nu in de wei maar wij hadden te weinig gras voor de kudde.Fantastisch vlees en de huid heb ik ook meegenomen, die ben ik aan het looien.Zal ik in een ander topic bespreken. https://www.deblijehoeve.nl/
Geplaatst: 4 oktober4 Okt Misschien een voedselbos of fruit boomgaard van maken nu de koeien weg zijn? Dan is het ook minder kaal.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.