Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Hallo allemaal,

 

Ik las regelmatig al iets op het forum, en nu begon het echt te kriebelen... dus ben ik er zelf ook met gestart! Enkele weken terug heb ik bij mijn vriend thuis, op de boerderij, een stukje omgespit. Het stelt nog allemaal niet zoveel voor maar als het ons dit jaar bevalt zal de moestuin zeker groter worden volgend jaar!

 

dsc0088412401333723652.JPG

 

Dit is een foto van vorig weekend, net voor we alles begonnen te planten en zaaien. Helaas begon het al duister te worden wanneer we gedaan hadden... Maar ik beloof dit weekend een nieuwe foto te maken!

Ik zal proberen een moestuinseizoen bij te houden. Het is echt zo leuk de vorderingen van anderen te lezen dus ik hoop jullie ook te kunnen boeien met mijn verhaal! Alle tips zijn ook welkom uiteraard! Ik hoop hier veel te kunnen bijleren.

 

Groetjes,

Sarah

Een moestuin, kruidentuin, buitenloop varkens, Hereford koetjes, Holsteinmelkkoeien, een boerderijwinkel,... het goei leven, da's hier!

 

http://www.vaneigenkweek.be

http://www.facebook.com/vaneigenkweek

Geplaatst:

Welkom Sarah!

Het ziet er in ieder geval wel heel goed uit voor de start. Fantastisch zo'n vrij stukje land. Onbeperkte uitbreidingsmogelijkheid, daar ben ik wel een beetje jaloers op hoor!

Veel plezier!!

Geplaatst:

Welkom en een mooi begin toch? Je kan nog alle kanten op.

Geplaatst:

Welkom hier!!! Post je plaatjes en laat iedereen meegenieten

To plant a garden is to believe in tomorrow.

Geplaatst:

Welkom!

 

Is een leuk stukje grond om mee te beginnen...alleen als je hier een tijdje mee leest ben ik bang dat er straks weinig weiland meer terug te vinden is

 

Wat voor groenten wil je gaan telen? En ga je ook iets van fruit neerzetten enzo?

 

Succes!

Geplaatst:

Welkom!

 

Wat heerlijk zo'n stukje grond waar je helemaal lekker je gang kunt gaan.

Heb je al een beetje een idee wat je allemaal in je tuintje wilt laten groeien?

 

Veel succes maar vooral ook veel plezier met je moestuintje

Geplaatst:

welkom !

Geplaatst:
  • Auteur

Bedankt iedereen voor de warme welkom!

 

Ik heb inderdaad nog veel uitbreidingsmogelijkheden, maar dit jaar hou ik het toch nog even beperkt om te kijken of het me ligt, of ik er tijd genoeg voor heb,... Ik was gewaarschuwd niet te groot te beginnen omdat het anders wel een beetje te veel kan worden wanneer je alles nog moet leren en dat kan vlug de moed laten zakken.

 

Ik ga zo dadelijk een moestuinseizoen beginnen. Ik zal daar de nieuwe foto's die ik vandaag genomen heb neerzetten en even vermelden wat ik allemaal in mijn moestuintje wil.

Een moestuin, kruidentuin, buitenloop varkens, Hereford koetjes, Holsteinmelkkoeien, een boerderijwinkel,... het goei leven, da's hier!

 

http://www.vaneigenkweek.be

http://www.facebook.com/vaneigenkweek

Geplaatst:

Welkom

Groetjes, Birgit (Soil Food Web Consultant) Meer weten over het microscopische bodemleven? https://rijkebodem.eu

Geplaatst:

Hallo en welkom!

Good things come in small packages

Geplaatst:

Hoi Sarah, heerlijk zeg, op een boerderij!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.