Geplaatst: 20 juli20 Jul Ik ben er geen groot fan van, maar partner vindt ze erg lekker. Dus we hebben gisteren herfstraapjes gezaaid.
Geplaatst: 20 juli20 Jul Kijk, dat is nou liefde @Arja , iets zaaien waar je zelf niks aan vindt. 👍 Mulch! Moeder natuur houdt niet van kale grond.
Geplaatst: 2 augustus2 Aug @Arja kan ik ze ook voorzaaien denk je? Om de beestjes voor te zijn. Ik heb het zakje in mijn handen. 2 augustus2 Aug aangepast door Petrasmoestuin
Geplaatst: 2 augustus2 Aug Wij hebben bessen, bramen en aardbeien. Voor manlief, want ik ben er allergisch voor. Ik pluk ze met handschoenen aan. Maar hij moet ze zelf schoonmaken en evt. jam van maken, want dat kan ik niet meer. Ik zou het eigenlijk heel egoistisch vinden als hij dat allemaal niet meer mocht kweken omdat ik het toevallig niet kan eten. We hebben ook komkommers en augurken. Daar houdt hij nou weer niet echt van - die eet ik dus alleen. Of we eten het als courgette door de groentenschotel, dan verdwijnt de smaak. Gelukkig is de moestuin groot genoeg. Een beetje geven en nemen. Gelukkig houden we allebei niet van raapstelen en van tuinbonen. Die hebben we dan ook niet. * er komt altijd weer een nieuwe lente *
Geplaatst: 2 augustus2 Aug 2 uren geleden, Tanja65 zei:Voor manlief,Dat vind ik zeker superlief, kost toch ruimte in je tuin waar jij niet van houdt. Het ongeluk of geluk is dat wij beiden alles lusten. Alleen vind ik tuinbonen en spruiten (allebei lekker) niet de moeite, omdat er weinig oogst is, maar wel heel veel werk en geduld en de spruiten staat maanden voordat je een halve maaltijd hebt.
Geplaatst: 2 augustus2 Aug 2 uren geleden, Arja zei:Beter rechtstreeks zaaienDan wacht ik een paar dagen. Een aantal rode mieren heet water op de kop gegeven, wat peper gestrooid en koffiedrab erin. Ik hoop dat ze de tent verlaten. Er staan nog wel een paar Rettich in en gele radijs. Verder alles eruit.
Geplaatst: 3 augustus3 Aug Dit topic gaat over hoe je raapjes bereid in de keuken, kunnen jullie terug on-topic? Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.