Geplaatst: 2 uren geleden2 u De courgette in mijn moestuinbak wordt wel heel erg groot. Is het verstandig om hem over te brengen naar een grote pot? Ik las dat ze slecht tegen verplanten kunnen.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Je kunt het overbrengen met zo'n grote kluit mogelijk. Als hij nu niet kan groeien is het ook zonde. Hij zal even een groeistop hebben, maar later heb je er dan plezier van. Ik zou het gewoon proberen.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Als het geen klimmende courgette is, dan beter in een grote pot zetten. Anders heeft hij/zij de hele moestuinbak nodig. Ik zie jullie onderschrift helaas niet. Maar sommige van jullie die van mij wel. Ik heb het wel op groen staanom die van anderen te kunnen zien. 🤔
Geplaatst: 1 uur geleden1 u 33 minuten geleden, AtelierMEK zei:wordt wel heel erg grootMisschien één of een paar foto’s plaatsen zodat we een idee hebben van de courgette en van de pot. We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 42 minuten geleden42 min Het verbaast me dat je nu al zo’n grote courgetteplant hebt, dat hij überhaupt buiten staat met deze temperaturen. Of staat jouw moestuinbak in een kas? Dat kan natuurlijk ook. Ook wel erg benieuwd naar een foto.
Geplaatst: 39 minuten geleden39 min Wat ben jij wakker @Dahli !Dat was nog niet eens bij me opgekomen.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.