Gemma Geplaatst: 8 mei 2013 Geplaatst: 8 mei 2013 Ik heb een hele mooie folie kas geplaatst.2x4 meter.Maar nu "knapte" vanmorgen de rits van de "deur" open en is niet meer dicht te krijgen.Heb werkelijk meer dan een uur staan klooien met dat ding.Het is een "deur" dmv rits aan weerszijden.Het lijkt allemaal net te krap genaaid ( folie en rits etc ) zodat het nèt wel/nèt niet goed past.Hij staat al zo strak mogelijk om zoveel mogelijk speling te hebben.Wie heeft een tip????? Quote http://www.buitenthuis.blogspot.comRien de plus simple, ni de plus beau, qu'un potager.( St. Ignatus 1491-1556 )
weknow Geplaatst: 8 mei 2013 Geplaatst: 8 mei 2013 Geen technische tip van mij Gemma. Maar je zou de fabrikant of leverancier kunnen vragen om een andere (Er was op het forum iemand die een nieuwe kreeg toen het kasje op het balkon het begaf na storm) omdat hij toch niet perfect gemaakt is blijkbaar of, als alle garantie verlopen is, om een advies?Ik zag ook wat duurdere modellen op het net (want zat er zelf ook naar te kijken), waarvan het plastic na te bestellen is. Nog steeds bijna de helft van een hele nieuwe kas....maar het kan wel een kapotte kas weer bruikbaar maken voor niet de volle mep..... Quote In mijn moestuin heers ik als een tiran.Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.
jeanne-heijmans Geplaatst: 8 mei 2013 Geplaatst: 8 mei 2013 Heb geen geen oplossing,maar wel het zelfde probleem,de een gekocht bij welkoop de andere bij koopgoedkoop>nl Quote
Indy Geplaatst: 8 mei 2013 Geplaatst: 8 mei 2013 Vet balen,ik zou even een mailtje er aan wagen. Heb je m net? Quote
Gemma Geplaatst: 10 mei 2013 Auteur Geplaatst: 10 mei 2013 Ja, 1 nog in doos en 1 net een weekje opgezet.Hebben maar besloten om een glas kas van 12 m2 aan te schaffen dit seizoen nog.Dus beide folie kassen heb ik aangeboden aan mensen en allebei al verzegd.Hopelijk hebben zij er meer geluk mee.Ik heb overigens de eigenaar van de shop wel een mailtje gestuurd over het de rits.Misschien hoor ik er nog wat van.. Quote http://www.buitenthuis.blogspot.comRien de plus simple, ni de plus beau, qu'un potager.( St. Ignatus 1491-1556 )
Else Geplaatst: 10 mei 2013 Geplaatst: 10 mei 2013 Bij mij is die ook al kapot, na 2 weken. De rits, en er zitten gaten in het folie in de hoeken, waarschijnijk door de rekken. Een nieuwe zou ik niet meer willen want bij een volgende "storm" is die natuurlijk ook weer kapot. En zo ontzettend hard heeft het nou ook weer niet gewaaid. Waar ga je de 12m2 glazen kas kopen Gemma? En hoe duur is die? Ik wil er namelijk ook graag een maar die ik kan vinden zijn toch wel 400 euro. Quote
Gemma Geplaatst: 10 mei 2013 Auteur Geplaatst: 10 mei 2013 Als jij een splinter nieuwe glas kas kan vinden incl fundering en montage voor 400,- mag je het mij zeggen!!Voor zoiets zit je snel op 2000,- all-in. Quote http://www.buitenthuis.blogspot.comRien de plus simple, ni de plus beau, qu'un potager.( St. Ignatus 1491-1556 )
Else Geplaatst: 10 mei 2013 Geplaatst: 10 mei 2013 http://www.tuinkassenwinkel.nl/tuinkassen-eco/tuinkas-ecobasic-met-6mm-polycarbonaat.html Deze bedoelde ik. Maar ik weet niet of die goed is natuurlijk. Quote
Gemma Geplaatst: 10 mei 2013 Auteur Geplaatst: 10 mei 2013 (aangepast) Dat is een poly kas. Geen glas. En de genoemde prijs zal voor de kleinste maat gelden...ook is dit een prijs excl montage. Dus een zelf bouwpakket. 10 mei 2013 aangepast door Gast Quote http://www.buitenthuis.blogspot.comRien de plus simple, ni de plus beau, qu'un potager.( St. Ignatus 1491-1556 )
Bit Geplaatst: 10 mei 2013 Geplaatst: 10 mei 2013 komt bij ( staat er ook terecht bij ) , dat deze goedkopere versie niet erg windvast is. Quote
thea Geplaatst: 10 mei 2013 Geplaatst: 10 mei 2013 Dat vind ik niets,kan je beter een tweede hands doen. Quote http:// www.zonnehoekje.nl overnachten nabij het Lauwersmeer.
Nepomuk1983 Geplaatst: 10 mei 2013 Geplaatst: 10 mei 2013 Ik heb afgelopen weekend ook mijn nieuwe tunnelkas opgezet. De rits begaf het nog voor het zeil er goed en wel op zat. Ik heb de webshop gemaild en krijg een nieuwe. Het frame is prima,maar het zeil is bagger kwaliteit, zit slecht in elkaar genaaid. Ik ga het nieuwe zeil nog wel proberen, maar zodra deze het weer begeeft ga ik zelf een zeil spannen en een deur erin maken. Genoeg filmpjes op youtube die je laten zien hoe dat moet. Verder graaf ik hem een stuk in zodat de boel niet weg waait. Ik heb bewust voor een goedkopere foliekas gekozen omdat ik dit seizoen gewoon het geld niet heb voor een glazen kas. Ik wist van te voren dat ze niet lang mee gingen, hoewel ik niet had verwacht dat de rits het direct zou begeven. Quote
missmoes Geplaatst: 3 juni 2013 Geplaatst: 3 juni 2013 ook ik heb een folie kas een van 2,5 bij 1,5 meterik heb rond om stoepbanden gelegdom de boel te beschermen tegen stormen dit werkt goed hij staat al 2 maanden als de ritsen het gaan begeven hierdenk ik dat ik het frame 10 cm smaller maakwaardoor ik dan de ritsen met klemmetjes sluiten kan sucses all..grtzzz missmoes Quote
Nepomuk1983 Geplaatst: 3 juni 2013 Geplaatst: 3 juni 2013 Ik heb de randen ook goed ingegraven en de tunnel staat nog altijd prima. Maar het plastic bij de ritsen is gewoon te krap genaaid. Ik heb een nieuw plastic gekregen maar ga niet eens de moeite nemen om die te gebruiken. Ik ga er direct doorzichtig tunnelplastic over doen en er 2 deuren in plaatsen. Geen ritsen meer! Quote
Gemma Geplaatst: 4 juni 2013 Auteur Geplaatst: 4 juni 2013 Probleem hier helemaal opgelost.Een glaskas gekocht en die geplaatst.Van het hele gezeur van te krap plastic af! Quote http://www.buitenthuis.blogspot.comRien de plus simple, ni de plus beau, qu'un potager.( St. Ignatus 1491-1556 )
Nepomuk1983 Geplaatst: 4 juni 2013 Geplaatst: 4 juni 2013 Tja daar moet je dan weer net het geld voor hebben. Mijn folie is zojuist gebracht, zou minimaal 4 jaar mee moeten gaan. Ben benieuwd Quote
Gemma Geplaatst: 4 juni 2013 Auteur Geplaatst: 4 juni 2013 Vakantiegeld was binnen, dus dat scheelt Succes met je folie! Quote http://www.buitenthuis.blogspot.comRien de plus simple, ni de plus beau, qu'un potager.( St. Ignatus 1491-1556 )
simke Geplaatst: 4 juni 2013 Geplaatst: 4 juni 2013 Je kan ook nog een scheerlijn boven over spanen van een soort van storm band. Zo komt er minder spanning op de rits en gaat hij hopelijk minder snel stuk. Quote
Hobby Geplaatst: 9 juni 2013 Geplaatst: 9 juni 2013 De ritsen van mijn kas zijn al jaren stuk. Ik heb aan beide kanten gaatjes gemaakt en een stuk nylon draad erdoor gedaan.Aan beide kanten een paar knopen gemaakt en de uiteinden dicht gebrand om rafelen te voorkomen. Quote
speets Geplaatst: 11 juli 2013 Geplaatst: 11 juli 2013 Ik heb zo'n groen plastic tomatenkasje "Première" van 2 x 2 x 0,7 meter, voor tegen de muur. Inderdaad te krap bemeten, dus de rits is kapot.Gebeld naar de leverancier in Bentelo, die zei dat ik hem maar 'even' langs moest brengen. Maar de kas stond al en ik had geen tijd meer om weer zo'n eind te rijden, dus ik heb een mail met foto's gestuurd. Ik kreeg een mail terug dat de leverancier de ritsen niet garandeert. Maar dat was het oorzakelijke probleem helemaal niet Balen, ik had me er zo op verheugd en het kostte nog altijd €35. Is toch al erg veel voor die paar tomaten en komkommers... Quote "Je hebt al heel veel geluk in je leven als je niet te veel pech hebt". Huub Buijssen.
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.