Geplaatst: 22 uren geleden22 u Op 17-12-2025 om 19:41, Kruidenvrouwtje zei:En nog best forse exemplarenKruidenvrouwtje ik weet dat je weer een heleboel hebt aangekocht. Hoe ga jij ermee om? Zet je ze allemaal verwarmd binnen als je ze oppot?Of heb je ze gelijk in de bakken gezet? Want je had geloof ik 12 verschillende aangekocht. Ik heb ze nu in bakjes in de koude kas gezet, maar het is daar even koud als buiten zag ik. Het is momenteel steeds rond de 1 graad 's nachts. Kan dat kwaad?
Geplaatst: 16 uren geleden16 u Lichte vorst kunnen ze wel hebben, althans in de volle grond. In pot denk ik ook wel, als ze maar niet in kletsnatte grond staan.De mijne nieuwe gekochte had ik begin van de maand opgepot en in de schuur staan, maar sindsdien is er hier geen vorst geweest, alleen 1 keertje heel licht. Mijn Instagram: https://www.instagram.com/pronksparadise/
Geplaatst: 1 uur geleden1 u Hier staan ze net zoals de aardappels in eierkartons uitlopertjes te kweken. Ze gaan binnenkort in potten naar de tuin. Kunnen ook prima in de volle grond als ze maar HEEL veel zon krijgen. Ik zet ze in potten zodat ze in najaar naar de kas kunnen omdat ons jaar eigenlijk iets te kort is om echt dikker te worden You can bury a lot of troubles by digging in the dirt
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.