Jump to content
  • entries
    355
  • comments
    1,673
  • views
    202,578

Jet mediteert


appelvrouw

19,553 views

Ondertussen hebben jullie wel door dat ik niks doe: Wat? "TurboJet" rust?

Tja dat heb je ervan..als je op mijn leeftijd in reparatie gaat ben je wel even onder de pannen

 

Nu ben ik iets fitter dan enkele weken geleden, maar voorlopig mag ik nog niets tillen. Lastig, want als je meer gaat doen til je vanzelf zomaar in ene iets van 3 kilo..en dat mag niet

 

Ik hou me dus gezellig bezig met niks doen op het forum( al die leuke topic: wat heb je net gezaaid/in je tuin gedaan/gekocht/en aanbiedingen...kwijlend bekijk ik jullie resultaten) en praat vrijwel alleen mee over de MTF-Dag

Mijn zaaddozen staan allemaal vlak bij me, alleen om te ruilen kom ik er wel in, verder niet.

Gelukkig ligt hier nog sneeuw, en kan je, zelfs als je zou mogen, weinig.

 

Ook mag ik iedere dag een wandelingetje in de tuin, en Lie`s vorderingen bekijken aan t kippenhok.

Dat schiet lekker op..er is maar liefs een plek van 50m2 vrijgemaakt in een bosje, de caravan is al vereden, en Lie graaft nu geulen voor het gaas.

Op deze foto is de caravan nog niet verreden, hij staat ondertussen achter in dit bosje..

img043817791363456936.JPG

 

Daarna ga ik maar sporen zoeken in de tuin en fotografeer de winterkamperfoelie, en de mooie wilgenbomen.

img044729881363456948.JPG

img045098981363456964.JPG

 

Hier is een vogel opgevlogen, en de volgende sporen liggen 80 cm uit elkaar..een haas misschien? De sporen verdwijnen onder een stapel hout.

img045967981363457364.JPG

img045861721363457360.JPG

 

Kijk daar is de knoflook..ik tel 86 knoflookjes onder de sneeuw uit

img046895921363456971.JPG

 

Nou, ik ben moe, ik moet weer zitten..zie jullie later

img047123871363456979.JPG

8 Comments


Recommended Comments

nou niets doen? je maakt toch ff mooie foto's

 

Beoefen de onverstoorbaarheid,

houd je bezig met niets doen,

vind genot in onthouding,

en je ziet het grote in het kleine,

het vele in het weinige.

 

Lao Tse

 

nou...volgens mij ben jij een goede leerling van deze wijze man

Edited by greetje
Link to comment

Prachtige foto's zo met die blauwe lucht en de sneeuw. Wat zijn je wilgen toch mooi! Ik vind ze persoonlijk mooi als ze (net als die van jou) al wel dik zijn, maar nog niet zo uitgescheurd en verrot als die paar die wij hebben staan.

Link to comment

En ik dacht dat het er bij mij vandaag al bar koud uitzag... ! Bij jou door de sneeuw dan wel weer een stuk mooier. Maar wat veel!

Schale troost dat je nu daardoor ook weinig had kunnen doen... Moeilijk he.... nix mogen tillen...

Link to comment

Genot vinden in onthouding Greetje? Ik geloof niet dat Lie dat een leuke zin vind ...ik doe mijn best, maar rust toch pas echt als ik lees of ik bed lig.

 

Jorieke die wilgen snoeien wij ieder jaar, waardoor je ook een ander soort wilg krijgt..deze scheuren niet zo snel. Ik hou er ook erg van.

 

Erny wij hadden van de week echt een vet pak sneeuw..veel te veel voor maart. Het gaat nu wel aardig dooien, en ik denk dat er morgen heel veel is weggesmolten. Fijn, want ik heb nu wel eens zin in die veldsla!

 

Inez, dat begrijp ik. Niets mooier dan een winter met af en toe sneeuw en daarbij zon en ijs. Maar als je zo`n winter hebt als wij dit jaar, met zo ontzettend weinig zon, dan is de keuze snel gemaakt.

Link to comment

Hoi Jet, nu we hebben ook een behoorlijke winter achter de rug,maar bij jou is het wel heel bar.ligt al die sneeuw er nu nog steeds? En het is mij misschien ontgaan,maar wat heb jij dan? sterkte dan in ieder geval. x

Link to comment

Maar goed dat het zo lang wintert, dat maakt het draaglijker als je niet zo veel kunt doen!

Zo grappig, die stoere knoflookjes, eigenwijs boven de sneeuw uitpiepen. Leuke foto's.

Hoop dat je snel weer op krachten bent, het voorjaar zal toch echt komen!

Link to comment

Jeanne, vannacht heeft het zo hard geregend dat bijna alle sneeuw weg is. Alleen op t balkon, tegen het huis aan, ligt er nog wat.

 

Ik hoor de kraanvogels de hele tijd grusgru-en(dat is het geluid dat ze maken) hier boven het dorp. Als ze zo boven het dorp beginnen te draaien, waarschijnlijk op zoek naar opstijgende luchtstromen, dan gaan ze meestal vertrekken!

 

Goudsbloem dank je wel, de lente kwam gisteravond ( ongeveer gelijk met jouw bericht) in de vorm van urenlange "lauwe" regen. Als het bij mij nou ook zo snel gaat ben ik blij....

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...