Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Weinig foto's de laatste tijd. Niet zo raar voor mij, Ietsje depressief wordt ik wel bij de aanblik van de tuin, de latere ochtenden en de vroege avond. Maar mooi weer is het nog wél !

 

De knoflook die er 10 dagen /2 weken terug in ging piept al boven. De laatste Dahlia's kunnen nog geplukt worden. Er hangen nog wat Witte Winter Calville's in het boompje. Andijvie is er nog, maar een heel deel is erg lelijk geworden. Een héle rij. De latere rij is weer wél mooi nog Heb nog mooie sla staan, nog prei, boerenkool en hele dikke knolselderij, en een rij minder dikke ( onbemeste ).

 

De tuin wordt nu schoongemaakt. Kruipen kruipen. Maar ben niet alle dagen meer op de tuin. Beetje weersafhankelijk. Eigenlijk is de linkertuin ( tuin 2 ) wel klaar al, op de compostbak na. Die is er nog steeds niet. Wel een hele grote hoop. De bak is nu pas in de maak. Nog een week of wat, komt ie naar de tuin toe. Een grotert dus

Tuin 1 is deels schoon nu, maar deels érg vuil. Ga daar de komende weken kruipend doorheen. Té veel dingen staan daar vast en dicht, of met veel zaailingen er om heen enzo. Ik moet dat écht met alle aandacht kruipend doen. Daarna iets loshalen, en de oude mest er op of tussen. Heerlijke tuin inmiddels.

 

Sorry voor de wat overbelichte foto's. Ik krijg dat toch met mijn huidige camera niet echt voor mekaar. Die nieuwe camera die ik wil, is er nog steeds niet

 

Knoflook ruggen. Nou ja; ruggen ? Brede 3 rijen dik ruggen, ongeveer 5cm boven padniveau. De knoflook piepte vandaag voor het eerst boven.

 

DSCN534119481382807562.JPG

 

DSCN533495091382807685.JPG

 

De nog aanwezige andijvie prei en de te laat gezaaide spinazie. Die gaat het écht niet meer redden ( ik laat het gewoon staan nu )

 

DSCN533137171382807719.JPG

 

Last rose of summer.

 

DSCN534052831382807798.JPG

 

Nog dik bloeiende munt. Gembermunt rechts en links Citroenmunt.

 

DSCN533974191382807848.JPG

5 reacties

Aanbevolen reacties

Arnoud

Leden

Geplaatst:

Ziet er super netjes uit Bit,complimenten van deze kant.

Geplaatst:

Bit, bij mij ziet het er nog triestiger uit geloof ik.

Vooral omdat ik heel wat tijd steek in de nieuwe tuin, dan vooral voor de kippen, er zijn er weer tien bijgekomen en die kleintjes hadden een apart hok nodig voor in het begin, dus ook eten en drinken.

Een hele rompslomp feitelijk.

Maak wel eens een foto.

marijke

Leden

Geplaatst:

Waarom depressief van de aanblik van je tuin?

Het is voor het najaar toch gewoon de normale loop van de natuur...

en het ziet er, als altijd, mooi bij je uit op de tuin

Ik vind de foto's van jouw tuin altijd heel inspirerend!

Bit

Leden

Geplaatst:

Jawel, is ook wel zo. Maar ik ben toch echt wel een voorjaar / voorzomer -mens. Ik vind de herfst maar niks, en de winter al helemáál niks

Maar met een maandje gaan we weer naar het voorjaar toeleven. Plannetjes, zaad enz.

appelvrouw

Leden

Geplaatst:

De roos geurt van het scherm af. Je tuin is netjes!(Uit mijn mond misschien geen compliment..maar wel aardig bedoeld )

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.