Kale border, verlate rabarber en bloeiende kool
Zo, zoals voorgenomen gewoon eens lekker wat gedaan in de tuin! Tuinbonen staan in de grond, net als de tweede lichting sugar snaps en ein-de-lijk die rabarberplanten. Ik had ze besteld vóór het medische gebeuren van de afgelopen weken losbarstte, en ze waren nog even blijven liggen in de schuur Nu staan ze in de tuin, incl. naambordjes (Holsteiner Blut en Red Champagne), op de oude plaats van een paar bolbuxussen. Die zijn via marktplaats uitgegraven en opgehaald door een liefhebber en ik kreeg nog geld toe ook .
Overzichtje van een van de borders nu:
zijtuin:
Voor een idee van de afmetingen: het gaas rechts in beeld is 1m hoog. De tuin gaat aan de linkerbovenhoek van de foto nog een stukje verder met een gazon + border van ong. 1 bij 4 en een stukje onder de fruitbomen van ong. 2 bij 5. Voor het huis heb ik nog ruimte om wat potten neer te zetten (zuidwestmuur) en voor de schuur idem dito.
Gazonborder (rechts is een hoge schutting in de maak)
Fruitborder:
Stukje tussen terras en zijtuin (driehoekje van 2 bij 2 denk ik):
De tuinbonen. Geen vliesdoek, dus in de hoop ze toch een beetje te laten opwarmen doe ik het zo:
Of zo (bij de sugar snaps):
Een van de rabarbers. In de loop van baldadige stuiterpuppy, dus voor de zekerheid maar even een tijdelijke beschermer meegegeven (straks voor bonen/lathyrussen of ??):
En tot slot, een bijna bloeiende palmkool (op de eerste foto links in beeld). Schijnt lekker te smaken zo'n bijna-broccoli, maar ik wacht op de bloempjes (voor het zaad).
2 Comments
Recommended Comments