Ga naar inhoud

Geedee's moestuin

  • updates
    112
  • reacties
    419
  • bezoekers
    4758

5 reacties


Aanbevolen reacties

Gemma

Geplaatst:

Oeh geweldig!

Denk dat ik mijn veestapel ook maar eens aan het werk moet zetten in de kas.

Onkruid groeit alweer de pan uit daar.

appelvrouw

Geplaatst:

Kippenvakantie in een warm oord Heb je al tomaten binnen gezaaid?

kiekenboerinneke

Geplaatst:

Heerlijk om ze te zien zandbadderen he... Hier hebben ze inmiddels ook al hun werk gedaan. Nu is het terug kuilen vullen en alles gladtrekken.

geedee

Geplaatst:

Ja ze zijn echt lekker bezig geweest Vandaag was het ook weer heerlijk weer en hebben ze voor de laatste keer alles omgewoeld en schoongepikt.

 

De tomatenplantjes staan al uitgeplant in p9 potjes en daar blijven ze nog een 4 weken instaan zodat ze een goed compact wortelgestel aanleggen. Dan worden ze uitgeplant in de bakken die in het midden van de kas ingegraven zijn. Deze ga ik vooraf weer voorzien van nieuw mengsel compost/paardenmest/tuinaarde.....bleek vorig jaar een prima voedingsbodem.

 

De vriezer lag vol met tomatensaus. (nu nóg de helft over dus we gaan dit jaar rond met de tomatenoogst . Dit jaar toch maar eens saus in potten gaan maken; is milieuvriendelijker

Helly

Geplaatst:

Wat leuk al die kipjes die het werk voor je doen

Ik moet ook hoognodig weer eens beginnen met de tuin. Nog niets van gekomen dit jaar. Ben er een beetje uit door omstandigheden

Maar fijn te lezen dat het bij jou zo goed gaat

Gast
Voeg een reactie toe

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...