Jump to content

Inez's Blog

  • entries
    26
  • comments
    80
  • views
    1,835

Het zit me niet mee!


Vind moestuinieren nog steeds erg leuk, maar het zou nog leuker zijn als ik ook eens wat kon oogsten. De ene keeris het de buurman, die mijn tuintje water vergeet te geven. Dan is het mijn eigen vriend die dat vergeet, en nu hebben de honden flink huisgehouden Dus vandaag maar weer begonnen met zaaien.

Als het goed is heb ik nog wel 1 aardbeienplantje en 1 peperplantje kunnen redden. De basilicum, oregano en de munt zijn ook gespaard gebleven. Maar als mijn komkommer, tomaten en paprikaplanten liggen in de kliko.

 

Ach ja, dat houd een mens bezig! Nu ga ik voorlopig niet met vakantie, en ga ik een greenhouse bestellen. Zodat mijn plantjes veilig zijn!

9 Comments


Recommended Comments

Stan

Posted

Tsje, dat is niet leuk nee.

Conny

Posted

HAhaha ik moest wel even lachen hoor.

Ik dacht een greenhouse op Bonaire, het moet nu echt niet gekker worden.

En toen las ik dat het ter bescherming was.

Inez

Posted

Ja aan zonuren zal het niet liggen, Conny! Het is idd tegen bescherming. De honden, muizen, ratten en hagedissen lusten mijn plantjes rauw!

appelvrouw

Posted

Misschien heb je eerder een net nodig dan een greenhouse? of gaat het op Bonaire andersom, en koelen jullie een kas?

Inez

Posted

Misschien heb je eerder een net nodig dan een greenhouse? of gaat het op Bonaire andersom, en koelen jullie een kas?

 

Een net kan ook hoor! Maar onze grond is keihard. Zag mezelf geen palen in de grond heien om het net te bevestigen

dennislp

Posted (edited)

Balen!

Maar kan dat bij jullie, een kas? Word dat niet veel ste warm? Kan je dan niet beter een kas-achtige-constructie maken voor netten (een kas hoeft ook niet met palen de grond in)

Edited by dennislp
Inez

Posted

Ik heb een kas genomen die aan alle kanten open kan, en die veel in Florida gebruikt wordt. Ze noemen Florida ook wel de sunny state, niet voor niets dus! Ze hebben daar hoge temperaturen, soms wel hoger als bij ons Het regenseizoen komt er nu aan, dus het wordt een paar graden koeler. Ik zie het wel zitten

marijke

Posted

Het tuinieren gaat niet over rozen zo te lezen.

Knap van je om toch iedere keer weer opnieuw te beginnen...de aanhouder wint

Succes met je kas. Ik hoop voor je dat het nu beter gaat

Inez

Posted

Dank je Marijke! De aanhouder wint inderdaad. Ik geef niet zo snel op Maar vind het ook zo lek dat je hier zo snel resultaat hebt. Gisteren bijvoorbeeld veel gezaaid, waaronder sla en komkommers. En deze zijn vandaag al met hun kopjes boven de grond gekomen

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...