Kas versie 2.0
Vandaag met z'n tweeën de kas onder handen genomen. In plaats van houten planken hebben we zelf gaas planken gefabriceerd waardoor er meer licht doorheen komt. Aan de rechterkant komt binnenkort de tweede plank.
Helaas was de bak ondanks de lagen folie die we erin hadden gedaan niet waterdicht, dus we hebben een pomp gekocht die als er water in staat het in de regenton pompt.
De tomaten in de bak zien er goed uit, geen idee of het zelf gebrouwen grondmengsel ook lekkere tomaten oplevert maar de planten zien er mooi donkergroen uit. Een aantal hebben inmiddels stokken, de rest komt nog.
De pompoen en courgette zaailingen groeien lekker door, ik had ze vanmiddag even in het zonnetje maar wel in de wind gezet om ze te laten wennen.
De tomaatjes van de Golden Nugget zijn nu ook goed zichtbaar.
De boontjes staan er ook goed bij. Ik heb ze expres bij opkomst uit de kas gehaald en buiten gezet, vorig jaar waren ze namelijk verpieterd omdat de overgang te groot was. Ondanks dat het hier qua temperatuur altijd wel meevalt kan het wel heel erg hard waaien.
De Aji Panca peperplant heeft een metamorfose gehad, alle grote bladeren weggehaald waardoor de plant nu wat compacter is geworden.
De wedstrijd aubergine ziet er ook prima uit, het zal niet lang duren voordat de eerste bloemetjes open gaan.
Ook de pluksla groeit de pan uit (uiteraard weer teveel gezaaid ). We hebben er al van gegeten maar je kan er moeilijk tegen op eten.
De rare lemon komkommer zaailing wijkt nog steeds af, geen idee hoe het er uiteindelijk uit komt te zien.
De kropsla die ik vorig jaar al had gezaaid was eindelijk een krop aan het vormen, alleen kwam ik er toen achter dat de binnenkant helemaal aan het wegrotten was, dus uiteindelijk alles maar eraf gesneden en nu begint het weer terug te groeien.
4 Comments
Recommended Comments