Jump to content
  • entries
    429
  • comments
    1,521
  • views
    1,156,816

Zonnige dagen


Het is heerlijk zonnig, maar er staat een naar koud windje! Als je laag bij de grond blijft dan pak je alleen de zon:

 

IMG_0444.JPG

 

Wij hebben echter even lekker in de nieuwe schuur gewerkt gisteren, omdat de wind echt te koud en stevig was. Mijn zusje logeert hier nu al een klein weekje en ze helpt dus veel mee :D 

We hebben in die schuur o.a. van allerlei haakjes en spijkers opgehangen/in de muur geramd, waar schepjes en bezems en kniekussens kunnen hangen. Ook hebben we een inklapbaar schap/tafel gemaakt voor bijv. de Moestuinforumdag (die deze lente helaas niet doorgaat :thumbdown:)

IMG_0462.JPGIMG_0464.JPG

 

In de moestuin zijn we (mijn zusje en ik) nu veel bezig met onkruid verwijderen, en de vakken zaaiklaar te maken. Ik heb al vroege aardappels gepoot, erwten en capucijners en peultjes gezaaid (die komen al op) en al aardig wat rijtjes spinazie en sla en raapstelen en mosterdblad enz. gezaaid. 

 

We eten al van de rabarber, en ook andere vaste planten komen boven of zijn al even aan de groei.

IMG_0457.JPG

 

Naast de moestuin groeit al leuk wat daslook, dat zie je elk jaar meer worden. Overal piepen nu jonge daslookjes boven de grond. Vooral rond de oudere planten, maar ook stukken verderop. :thumbup:

IMG_0450.JPG

 

Het zoemt al van de hommels die op de dovenetels en bloeiende wilgen af komen. Ook de amandel (robijn) wordt druk bezocht. 

IMG_0452.JPGIMG_0455.JPG

 

Ik heb afgelopen november heel wat bloembolletjes gepoot in onze 'nieuwe' tuin. Vooral in het grasveld. Maar ook langs de oprit.

IMG_0460.JPG

IMG_0375.JPG

 

En in de keuken kiem ik de hele winter al af en toe een potje tuinkers of broccoli of alfalfa. 

IMG_0438.JPG

  • Like 2

2 Comments


Recommended Comments

Anna3

Posted

Mooi gezicht, al die bloemen! Die rabarber van jou is echt vroeg zeg. De planten die ik van je kreeg staan er hier ook al zo mooi bij. Toen ik vorige week al wat stengels had geoogst waren veel verbaasde en jaloerse blikken op het moestuincomplex :-)

Arja

Posted

Die beagleplant vind ik ook bijzonder. Gedijt goed in de zon?

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...