Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Op dinsdag 6 april heb ik de eerste groentjes gezaaid.

Brocoli,sla,wortelen en spinazie.

Ook rabarber,aardbeien en kerstomaatjes heb ik gezet.

 

Als afsluiter een perenboom

 

Hieronder wat fotos

 

IMG_4236.thumb.jpeg.2f33d4c1018c823e3c4e8decef04426f.jpegIMG_4235.thumb.jpeg.8c25c4134476a66c0fa65e014f72cf36.jpegIMG_4268.thumb.jpeg.04271c3dfacf80b6ac112222e5306536.jpeg

 

 

Hoelang moet ik rekenen op de eerste zaadjes die uitkomen,1 week ongeveer ?

 

 


 

 

11 reacties

Aanbevolen reacties

simonvb

Leden

Geplaatst:

Ik zou nog geen tomaten buiten zetten, hou ze nog even binnen in een pot. Komende dagen gaat het nog vriezen en zal het al gedaan zijn met de tomaten. 

Patrijs

Leden

Geplaatst:

Oe, Jij durft!

Nu al je tomaten buiten smijten.

 

Bij mij gaan ze op zijn vroegst half mei, en soms pas in juni buiten.

De eerste zaailingen zullen snel boven komen, broccoli is een snelle kiemer, wortel is een trage, die zal er achteraan komen.

svenn15

Leden

Geplaatst:

Over de tomaten dacht ik ook dat het tevroeg was. Echter de winkelier zei dat deze soort wel gaat

Patrijs

Leden

Geplaatst:

Ben dan wel benieuwd welke soort dat is. 😲

svenn15

Leden

Geplaatst:

Ik hou jullie op de hoogte 😁

Jane Doe

Leden

Geplaatst:

Tomatensoort die al gaat, zei de winkelier ook voor welke zone het al ging ... Zonder gekheid zou ik net als de anderen nog even tot ijsheilige wachten, is nog maar op een paar dagen na een maandje geduld hebben. Hier staan de pepers en zo al in de kas, maar dat gaat maar net.

svenn15

Leden

Geplaatst:

Een weekje verder en inderdaad de tomaten zijn stuk gevroren. 
Ik merk dat na een weekje mijn rabarber nog niets gegroeid is, is dit normaal ?

DirkDW

Leden

Geplaatst:

Het vriest (hier toch) elke nacht. Best wachten tot volgende week om in actie te schieten.

simonvb

Leden

Geplaatst:

De rabarber groeit hier ook trager dan de voorbije jaren. De koude dagen en nachten zullen de groei wat vertragen.
Bij jou betreft het dan nog een nieuwe aanplant en heeft de plant dus ook nog een schok gehad van verplanten, geduld hebben dus. Best (bijna) niet oogsten eerste jaar zodat je een stevigere plant krijgt.

svenn15

Leden

Geplaatst:

Oke,ik wacht paar dagen af,komt wel goed.

Flup

Leden

Geplaatst:

Geduld, komt goed. Rabarber kan wel wat hebben en groeit in het begin langzaam. Het eerste jaar mag je er trouwens nog niet van oogsten, de plant moet eerst goed geworteld zijn.

 

Wortels kiemen traag, tenminste bij mij. Dat kan wel weken duren, hangt ook van de buitentemperatuur en grondtemperatuur af.

 

Tomaten pas na half mei buiten planten. Je kunt ze nu overdag wel afharden als het aangenaam weer is, maar 's nachts is het nog te koud. Wat de verkoper over die soort heeft verteld, is helaas onzin. Heb je ook gemerkt, jammer, maar nu weet je gelukkig beter. Je kunt tomaten ook zelf zaaien, die groeien en kiemen snel bij de juiste temperatuur. Kortom, is nog de moeite waard! Wel kiezen voor een soort die niet al te laat afrijpt, maar ook dan is er meer dan genoeg keus.

 

Succes!

 

Gast
Voeg een reactie toe

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.