Alles dat geplaatst werd door Moestuinpassie
-
Wat heb je vandaag (of gisteren) in de moestuin gedaan 2026
Hallo, ik ben al een paar dagen aan het afharden, vandaag hebben de planten de hele dag buiten gestaan. Ik woon in Rijswijk dus er komt hier echt geen nachtvorst meer. Ik heb wel een vraag. Komende nachten wordt het vijf of zes graden dus ik dacht nog even wachten met alles buiten in mijn moestuinbakken zetten. Ik vroeg me af of ik ze nu een paar dagen binnen kan laten staan en ze dan vrijdag de bakken in. Of moet ik ze nu elke dag naar buiten zetten en weer naar binnen?
-
Minder CO2. Wat doe jij eraan / heb je onlangs gedaan / ga je doen?
Wij hebben pas een electrische auto gekocht, ons huis was al al-electric. 🤗
-
Plastic kweek kappen op sfg bakken
Wow wat is alles al groot @Vrouwholle
- Tomaten 2026
-
Pinda's
Gaaf zeg! Ik al veel eerder begonnen. Op mijn zakje stond dat ik het hele jaar kon zaaien. Ik ben benieuwd.
-
Pinda's
ja direct in de aarde inderdaad
-
Pinda's
ik heb 'zaden' gekocht, vorig jaar met pinda's uit de winkel is het mislukt.
-
Pinda's
Ik heb dit jaar voor het eerst pinda’s voorgezaaid, iemand dat al eens geprobeerd? En succes? Ik wil ze in 55 liter aardappelzakken zetten. Kijk dan hoe schattig ze al zijn 😍
-
Fermenteerexperimenten
Dank je!
-
Fermenteerexperimenten
Hebben jullie tips qua boeken over fermenteren?
-
Het seizoen is begonnen!
Ik heb ook al kapucijners, erwten en tuinbonen gezaaid. Staan nu buiten in de kas zodat ze niet te slungerig worden. Ik zet ze deze week af en toe buiten en dan volgend weekend in mijn bakken 😃
-
Je nieuwe aankopen
Dank je! Ik ga eens kijken… 🤗 helaas bezorgen ze alleen in duitsland :(
-
Je nieuwe aankopen
@Petrasmoestuin waar heb je die bakken van 18 en 25 liter gekocht, ik heb daar ook naar lopen zoeken namelijk.
-
Je nieuwe aankopen
Ik heb 4 aardappelzakken gekocht. Ik ga in twee zoete aardappel zetten en die andere twee een pinda plant.
-
Raster voor de Makkelijke moestuin
Ik gebruik gronddoekpennen met die plastic strips, werkt prima
-
Raster voor de Makkelijke moestuin
Ik gebruik dit: https://www.hornbach.nl/p/afdeklijst-kunststof-wit-b-x-d-x-l-20-x-2-x-2600-mm/7979766/?wt_mc=nl.paid.sea.google.alwayson_lia.bau.product.14470415017.170477500000.&gad_source=1&gad_campaignid=14470415017&gclid=CjwKCAiAj8LLBhAkEiwAJjbY79Hz0uh81pbLnOHSDdp2Z_OL3ACjDH_VNWH8Yxyrnb-uONL1eD0sghoCX2UQAvD_BwE Ik heb al drie moestuinbakken gemaakt van hout van de hornbach, de hornbach zaagt gratis planken op maat en dan hoef je ze alleen nog in elkaar te schroeven 🤗 die van mm vind ik ook te duur.
-
Raster voor de Makkelijke moestuin
Is er iemand verwijdert van de mm community dan?
-
Nieuwe oogst 2025 paprikapoeder van ‘Me Moeder’
@Mellie ik zou graag wat paprika poeder kopen als dat kan mellie
-
Hoe bemest jij je tuin?
Ik heb een tijdje een moestuin in een kas gehad met vrienden, maar ik vind klein in mijn achtertuin toch het leukste en ben met de kas gestopt. Lekker klein, niet zo arbeidsintensief en zo je moestuin inlopen en wat doen en oogsten. 🤗
-
Hoe bemest jij je tuin?
Ik moestuinier in vakken van 30x30 en daar gebruik ik organische mest: Dcm Ecor 5 8-5-6
-
Wat heb je vandaag gezaaid of geplant ? 2026
-
Het weer in 2026
-
Wat heb je vandaag (of gisteren) in de moestuin gedaan 2026
Mijn hele voor- en achtertuin en ons parkeerterrein ligt vol met rotzooi van vuurwerk 😢 hopelijk was het het laatste jaar. Nu het sneeuwt en hagelt kan ik het ook niet opruimen.
-
Wat heb je vandaag gezaaid of geplant ? 2026
Waar heb je die lampen gekocht Petra en werken ze goed?
-
Teeltwedstrijd 2026.. Sperzieboon Purple Queen
De Ik heb vorig jaar ook de blauhilde gehad die beviel goed, ga ik dit jaar weer zetten. Goeie oogst van gehad. Heerlijke boon ook. Ik heb niet zoveel ruimte om ook met de wedstrijd mee te doen helaas.