Posted August 23, 201311 yr Hallo allemaal,Kan een van jullie me helpen? Ik krijg ineens geen prive berichten meer beantwoord, ze blijven allemaal in mijn outbox staan. Weet iemand hoe dit komt en hoe i dit op kan lossen? Groetjes, MM Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
August 23, 201311 yr @Missmass, is je box vol ? heb je er 100 ? dan je box even leeg maken. Je kan bericht voor bericht aanvinken of je ze weg wilt hebben of wil opslaan als excel.csv(komma gescheiden bestand) Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
August 23, 201311 yr Author Hoi Stan, Nee, dat is het niet. Het laatste prive bericht heb ik jou straks gestuurd, dat ging nog wel, maar nu blijven alle berichten die ik wil uitsturen hangen in de outbox. Ik begrijp er niets van. Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
August 23, 201311 yr Dat blijven hangen is mogenlijk om dat de ontvanger het nog niet heeft geopend(zo werkt het hier op het forum). Probeer er nog eens 1 maar mij dan ? Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl
September 11, 201311 yr Die blijven daar staan, tot de ontvanger ze heeft geopend. Giga-gaas.nl facebook.com/Veldvarkens
November 18, 201311 yr Ik heb nu iets vergelijkbaars ( ik ga er geen nieuw topic voor maken ) maar dan andersom. Ik heb 2 nieuwe berichten in mijn inbox, maar krijg ze niet zichtbaar binnen. In mijn inbox staan geen berichten die ik nog niet gelezen heb, maar heb wél de rode melding dat ik 2 nieuwe berichten heb. De boxen die ik heb ( in - out ) heb ik gisteren al geleegd naar nog 20 berichten, de rest verwijderd. Volgens mij had ik dit eerder ook es, maar weet niet meer wat nu te doen.
November 18, 201311 yr Misschien dat de afzenders (kan ook nog afkomstig zijn van één afzender) hun bericht weer hebben verwijderd voor jij het opende ? Ik stuur je een testberichtje dat ik direct weer uit mijn outbox verwijder (als dat tenminste mogelijk is ) edit:Testbericht is naar jou verstuurd en ik heb het daarna weer uit mijn outbox verwijderd. Ben benieuwd. -- Planten kunnen niet voelen. Je kunt planten wél aanvoelen. --
November 18, 201311 yr oké oke. Ja heb ik binnen. Maar dan krijg ik een aparte melding in rood, dat ik nu 2 privé berichten heb ( zoals al eerder ) en daarónder staat : u heeft 1 privé bericht dat verwijderd is door de afzender.En dat kan ik dus niet lezen.Die melding is nu weer weg. En heb dus nu weer de 2 berichten over. Overigens gaat het zenden naar mij wél gewoon door, want heb inmiddels al weer 2 andere berichten gehad en verwerkt. Maar die 2 staan er nog ( en niet door mij in te zien )
November 18, 201311 yr Kun je anders een screenshot maken van de melding? De melding dat je een nieuw bericht hebt verdwijnt pas als je het gelezen hebt. Misschien staat het (ongelezen) bericht in een extra aangemaakte map? Het ziet er niet uit zoals hier, waar je eerst moet klikken om de berichten vrij te geven (nadat je ruimte hebt gemaakt) ?
November 18, 201311 yr dat ge-omkaderde zinnetje was het dus !! Heb dat zinnetje ergens gevonden en dat aangeklikt. En toen verschenen er dus inderdaad 2 ongelezen berichten ergens in de lijst, en inmiddels beantwoord.Sorry voor de ophef.Opgelost. Ik heb dat ooit es eerder gehad, maar wist me niet te herinneren hoe het op te lossen/ Ik zal vaker mijn boxen legen. thnx voor de hulp. Ook Frans
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.