Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Moestuin Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ik zoek zaadjes van de honingtomaat om te ruilen

Je kunt ook 1 tomaatje (of meerdere natuurlijk) bij de (betere) groenteboer kopen, zo heb je heel veel plantjes.

Zullen voor een deel best lekkere zoete tomaatjes zijn die uit de zaailingen komen...maar geen echte "honingtomaatjes".

 

Honingtomaat is een F1-hybride, waarvan het zaad niet te koop is. Zaailingen zijn zeker niet soortecht! Er is een Nederlandse kweker die het alleen-recht heeft op dit ras = merk. Die verkoopt die tomaatjes over de hele wereld.

 

Zou ook graag wat van dat zaad kunnen kopen

In mijn moestuin heers ik als een tiran.

Wie niet luistert wordt onthoofd of uitgetrokken.

Wie gehoorzaamt wordt opgegeten.

De ondergrondse organismen houd ik te vriend, om mijn macht te behouden.

Misschien is de Zuckertraube tomaat iets voor jullie. Deze is ook heerlijk zoet. Ik had hier zaad voor van de Bolster, maar misschien is deze van andere merken ook te krijgen. Het formaat zit een beetje tussen cherrytomaat en gewone tomaat in.

  • 1 year later...

Volgens mij is deze tomaat de "Miel du Mexique". Hij is op E-bay verkrijgbaar. Heeft er iemand ervaringen met bestellen op E-bay.

@Mariogarden, de "Miel du Mexique" is niet de honingtomaat.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Er bestaat niet echt zoiets als dé honingtomaat.

Niet meer actief. Graag contact via mail of fb.

En deze dan?

 

http://www.honingtomaten.nl/

 

En dit staat op de site:

Kan ik ook zaadjes van de Honingtomaten® kopen?

Het zaad voor de Honingtomaten® is helaas niet te koop. Het wordt alleen aan professionele tomaten teeltbedrijven verkocht door een Franse zaadleverancier

Ze telen die tomaten van zaad van een Franse zaadleverancier. Honingtomaat is niet de naam van de soort, maar de naam van het "merk" dat ze rond die tomaten hebben bedacht. Ik ben wel benieuwd naar welke soort het dan is. Want als je de beschrijving zo leest zijn er genoeg vrij verkrijgbare zadensoorten die je een dergelijk resultaat kunnen geven.

Niet meer actief. Graag contact via mail of fb.

Het is een kruising van/met de Piccolotomaat maar met welke soort weet ik dan weer niet.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Mijn gok: K7* HF1

Niet meer actief. Graag contact via mail of fb.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.