Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Na een tijdje rondgekeken te hebben op dit moestuinforum heb ik besloten mij aan te melden en even voor te stellen!

 

Ik ben Tim, 24 jaar, werk bij een potrozenkweker en heb een volkstuin niet zover van Leiden. Het is nu het 3de jaar dat ik een volkstuin heb de vorige 2 jaren had ik 9 roe en nu een stuk meer met een kas overgenomen van een oude volkstuinder die ermee is gestopt. In de kas ben ik van plan om voor de eerste keer aardbeien in potten en bakken, komkommers, tomaten, vroege snijbonen en paprika's neer in te zetten. Heb alles wat ik wil zetten in de kas inmiddels gezaaid en verspeend ben benieuwd of het een beetje gaat lukken

 

Ik hoop op het forum een beetje wijzer te worden en misschien wat foto's te laten zien!

Geplaatst:

Het is geen Rijnsburg Peet maar een volkstuincomplex in Rijpwetering iets verder van Leiden dan Rijnsburg

 

Maar volgens mij kennen niet zoveel mensen het kleine dorp Rijpwetering..

Geplaatst:

Welkom Tim. Die snijbonen, laat je die groeien in de kas om er daar ook van te oogsten of kweek je ze voor in potjes om later in mei uit te planten?

Geplaatst:

Ik heb de snijbonen vandaag in de vollegrond in m'n kassie gezet daar laat ik ze langs touwtjes groeien omhoog, om de 10 cm een touwtje met een bonenplantje.

 

Je komt er zo in iedergeval wel langs de ringvaart voorbij de kaag als je de afslag neemt bij nieuwe wetering

Geplaatst:

Bedankt voor het welkom allemaal!

 

Ben inmiddels op het topic langs geraced wist niet dat er zoveel jongeren op het forum zaten maarja de ouderen weten misschien niet het internet te vinden

Geplaatst:

Ik vind t altijd wel leuk (en hoopvol) om te zien hoeveel jongeren er aan moestuinieren doen. Zowel in de volle grond, als in bak of pot. Heel verrassend als je niet weet hoeveel mensen in verschillende leeftijden zich ermee bezighouden.

Good things come in small packages

Geplaatst:

Ach je kan in zo'n geval dan altijd nog voor een leuk moestuinbalkon gaan met potten en bakken staan hier op het forum genoeg ideen over

 

Zit zelf op de tuinbouwschool niet zover van m'n volkstuin dus heb mazzel

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...