Frank Houweling Geplaatst: 7 april 2011 Geplaatst: 7 april 2011 http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2011/04/zweeds_koppel_schuldig_aan_nat.htmlNee, niet God, niet Allah, niet HAARP, niet de Illuminati, het Zweedse stelletje Stefan and Erika Svanstrom zijn schuldig aan alle grote natuurrampen van het laatste half jaar. Schuldig door associatie en causaal verband. Het pasgetrouwde stelletje begon in december 2010 aan hun huwelijksreis. In München kwamen ze direct vast te zitten in één van de grootste sneeuwstormen in Europa sinds jaren. Vanuit Duitsland vlogen ze door naar Cairns, Australië, waar het pasgetrouwde echtpaar in de gigantische orkaan Yarsi terecht kwam. Dan maar maar door naar Brisbane, u weet wel, van die overstromingen. Weer verder, Perth was de volgende stop. Inclusief rond razende bosbranden. Schoot niet op, dus Erika en Stefan vlogen weer verder. Naar Christchurch, Nieuw-Zeeland, waar ze aankwamen net na de aardbeving. Is lastig terrasjes meepakken, uiteraard. Na wat rondreizen door het land van de Hobbits besloot het stelletje weer door te trekken. Bestemming: Tokyo. Waar de familie Svanstrom precies op tijd landde om de verwoestende 9.0 aardbeving mee te maken. Kan geen toeval zijn. De Ikeanaren hebben een spoort van destructie achter zich gelaten tijdens hun huwelijksreis. Waar zij kwamen, spatte de boel uit elkaar. Overigens kunnen we de oorzaak van al deze ellende verder terugbrengen tot alleen Stefan, want raad eens waar hij was in 2004 toen de tsunami toesloeg in Azië? Precies. Azië. Ons vermoeden is dat Stefan Moeder Natuur een keer heeft misbruikt voor een one night stand en dat ze nu uit is op wraak. Mocht u het echtpaar tegenkomen, ren als uw leven u lief is. Verder bevelen we Erika een scheiding aan in verband met duidelijke omens en hopen we dat Stefan binnenkort een bloemetje koopt en het goedmaakt met Gaia. Voordat er nog meer doden vallen. Quote Kijk ook eens op onze webwinkel: Fruitbomen.net, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube
dennislp Geplaatst: 7 april 2011 Geplaatst: 7 april 2011 Geenstijl blijft goed net zoals pownews! Quote > Planten kopen? Doe het bewust!
Frank Houweling Geplaatst: 7 april 2011 Auteur Geplaatst: 7 april 2011 Pownews vind ik soms een beetje te ver gaan. Je mag best rotopmerkingen maken tegen politici, die weten waar ze aan beginnen. Maar gewoon tegen mensen op straat, dat hoeft niet zo van mij. Quote Kijk ook eens op onze webwinkel: Fruitbomen.net, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube
dennislp Geplaatst: 7 april 2011 Geplaatst: 7 april 2011 Dat klopt. Soms gaan ze te ver, maar vind het ook wel wat hebben dat ze het gewoon doen. Ging wel erg ver toen met sinterklaas, toen ze zo; n sinterklaas te pakken namen.. Quote > Planten kopen? Doe het bewust!
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.