Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst:

Ik heb al een tijd op dit forum meegelezen en het werd tijd om me aan te melden. Allereerst is het handig om de gelezen topics bij te houden maar binnenkort kan ik zeer waarschijnlijk mijn ervaringen delen. Ik heb geen moestuin. Nou ja, die heb ik wel maar die wordt beheerd door mijn echtgenote (bonnie f). Maar haar paddenstoelenproject komt maar niet van de grond dus dat heb ik van haar overgenomen. De stammetjes die ze had zitten inmiddels vol paddenstoelen maar dat zijn niet de zwammen die ze op het oog had. Decoratief, dat wel.

Dus ik ga opnieuw beginnen. Inmiddels heb ik een paar amerikaans eiken stammetjes klaar staan en ben ik shii-take aan het klonen op zaagsel. Tevens heb ik een kloon oesterzwammen op karton. Beiden uit een bakje gemengde paddenstoelen uit de supermarkt. Vandaag heb ik een kilo rogge gekocht om er broed van te maken zodat ik deze verder kan kweken op stro. Dank zij dit forum was ik binnen no time op de hoogte wat daar allemaal bij komt kijken. Alleen wil dat niet zeggen dat het ook lukt. Ik begrijp inmiddels het begrip steriel werken. Dus er zijn al wat kweekjes in de compostbak beland.

Iedere dag kijk ik naar mijn uitgroeiende witte plukjes. Angstvalling houd ik in de gaten of daar geen groene concurrenten bijkomen. Spannend.

Wordt vervolgd, maar dan in het paddenstoelentopic.

 

Groet

Klavertjevier

Geplaatst:

Veel succes met de paddenstoelen

 

Lijkt mij ook een erg leuk project.

Geplaatst:
Geplaatst:

Welkom en we zijn gek op foto's maar, nog gekker op padenstoelen(ik dan )

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Welkom, jullie ruilen het werk waarom niet samen tuinieren?

Geplaatst:

Welkom!

Geplaatst:

Welkom !

Geplaatst:
  • Auteur
Welkom, jullie ruilen het werk waarom niet samen tuinieren?

 

Ehh, nee. Zij doet de plantjes, ik het gezwam. Bovendien werken wij heel kleinschalig dus we zitten elkaar dan alleen maar in de weg

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.