Geplaatst: 21 juni 201411 j Ik heb al een tijdje van die groente potjes verzameld , dit zijn potjes die met de hand zijn losgedraaid. Mijn vraag kun je dez potjes weer gebruiken voor bewaren van groente. Het zijn de zogenaamde klik klak potjes van : de groenten van Hak
Geplaatst: 21 juni 201411 j Ja waarom niet, bij hergebruik goed schoonmaken met soda uit laten lekken. mijn vrouw doet er altijd jam in. Ik huur kavels bij Volkstuinvereniging 't Boeskoolhöfke te Oldenzaal( www.hetboeskoolhofke.nl)
Geplaatst: 21 juni 201411 j Ja hoor, ik heb van de week ook nog meerdere potjes jam gemaakt, ook hergebruikte supermarktpotjes.
Geplaatst: 21 juni 201411 j En je kan ze ook gebruiken om te wecken.Fruit/groenten. Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 21 juni 201411 j Auteur oke thea kan ik dan de deksels weer gebruiken? bij het wecken van groente en fruit. hoe doe ik het allemaal? wil jij mij hier op antwoorden hartelijk dank.
Geplaatst: 21 juni 201411 j Die klik klak potjes zijn nieuw inderdaad. Oma heeft er ook succesvol mee ingewekt. Het kan dus wel. Vriendelijke groeten, Holland
Geplaatst: 21 juni 201411 j oke thea kan ik dan de deksels weer gebruiken? bij het wecken van groente en fruit. hoe doe ik het allemaal? wil jij mij hier op antwoorden hartelijk dank.Ik doe de potjes 12 min in de oven bij 130 graden,de deksels met kokend water over gieten.Dan fruit er in ,aan vullen met suiker water ( 1 liter water koken met 250 gram suiker).Deksel erop.Dan in de weckketel met water op 80 graden 30 min.Afkoelen en klaar.pruimen-bessen-naschi peer-zoete peer enz. Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 29 juli 201411 j Heb gisteren tomaten/courgette saus/nat ingewekt in jam potjes.30 min op90 graden. Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Geplaatst: 30 juli 201411 j Thea schroef je de deksels volledig dicht voor het wecken of draai je ze iets terug ?
Geplaatst: 30 juli 201411 j Helemaal dicht de potten ,en dan in het water tot aan de hals in de weckketel. Overnachten nabij het Lauwersmeer.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.