Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

Ik heb last van een gele gloed in mijn gazon. Dit komt doordat door het gehele gazon gele grassprieten zitten. De rest van het gras is wel goed groen. Het ergste is het bij de randen. De laatste keer dat er bemest is, is 5 weken geleden. Zie hieronder de foto's:

5wi2jd.jpg

30bcidg.jpg

2i76c20.jpg

 

Ik zie ook elke ochtend een soort van larves in het gazon, te zien op deze foto (beetje onduidelijk):

35b86pt.jpg

Zou dit er iets mee te maken hebben?

Geplaatst:

Voor het geel midden in het gazon weet ik geen oorzaak (tenzij licht/beginnend watergebrek?)

Wat eventueel kan voor het geel aan de randen is wat geknoeid te hebben met het klinkergroenaanslag verwijder middel. Heb ik hier aan de hand gehad dit jaar. Verder zou ik echt niet weten wat het kan zijn als het geen engerlingen zijn.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...