Geplaatst: 27 juli 201411 j Ben op zoek naar een soort met lekker veel smaak.Had vorig jaar olifanten knof gepoot en met succes maar de smaak is nogal mild.Ik weet niet welke soort er wel sterker smaakt dus als er liefhebbers zijn die het weten dan hoor ik het graag. De aanhouder wint...niet geschoten is altijd mis!
Geplaatst: 27 juli 201411 j De Olifant was inderdaad heerlijk mild en rook ook verrukkelijk... zeker niet scherp. Misschien heb je wat aan deze link, daar staat bijna alles wat je over knoflook wilt weten en ook de variëteiten en hun smaak... http://www.knoflooksite.nl/
Geplaatst: 27 juli 201411 j Ik haal mijn pootgoed bij : www.levenvanhetland.nl Daar worden alle soorten die zij verkopen beschreven, ook kwa toepassing en smaak/sterkte / mildheid.Ik heb ze van heel heet en sterk, naar zoet en mild en streng groen.
Geplaatst: 27 juli 201411 j Auteur Ik haal mijn pootgoed bij : http://www.levenvanhetland.nl Daar worden alle soorten die zij verkopen beschreven, ook kwa toepassing en smaak/sterkte / mildheid.Ik heb ze van heel heet en sterk, naar zoet en mild en streng groen.Bedankt Bit! Mooie site en veel keus heb er drie soorten besteld. De aanhouder wint...niet geschoten is altijd mis!
Geplaatst: 27 juli 201411 j Ik bestel daar ook altijd.Goed spul en ben zeer tevreden over de leveringen.
Geplaatst: 28 juli 201411 j Ik bestel ook altijd bij leven van het land, ik heb voor dit afgelopen jaar en dit komende najaar de Georgian fire en de wildfire besteld erg heet hoor, zelfs het loof wat boven het land groeit.
Geplaatst: 28 juli 201411 j Wanneer kopen jullie je pootgoed voor volgend seizoen? Potgrond, de basis van nen bloemenwinkel!
Geplaatst: 28 juli 201411 j Net besteld. Wordt geleverd half september dacht ik ( was vorige jaren wel ). Ik poot rond begin/half oktober
Geplaatst: 1 augustus 201510 j Net 4 soorten besteld ! Dank voor de tip, al die keuze Tegen dat ik op pensioen ga, zal het me hopelijk wel lukken! Nu wat knowhow opdoen en met mijn hoofd wat bonken tegen mijn tuinhuisje
Geplaatst: 2 augustus 201510 j Ik haal mijn pootgoed bij : http://www.levenvanhetland.nl Daar worden alle soorten die zij verkopen beschreven, ook kwa toepassing en smaak/sterkte / mildheid.Ik heb ze van heel heet en sterk, naar zoet en mild en streng groen. Wat een leuke site is dat Bit. Dank je wel voor het delen Paula Ik kweek regenwormen in mijn compostbak
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.