May 1, 201114 yr Dag allemaal,Sinds 2 jaar heb ik een struik ribes nigrum in mijn tuin.Het is mij opgevallen dat sommige bladeren begonen te krullen en hebben een lichtere kleur gekregen.Op de achterzijde van de gekrulde bladeren kan je kleine witte puntjes zien(soort aanslaag).Op het Internet kon ik het antwoord niet vinden wat het is en wat ik doen moet .HELP!!
May 1, 201114 yr Zou je er een foto van kunnen maken? In eerste instantie denk ik aan luizen maar of dat de witte puntjes / aanslag verklaar... Dat duidt mogelijk weer op iets anders.
May 1, 201114 yr http://plantenziekten.alleplanten.net/luizen/bessenbloedblaarluis/ Hier denk ik aan. Kijk ook eens op onze webwinkel: Fruitbomen.net, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube
May 4, 201114 yr Author Dank jullie wel,Ik heb goed de bladeren bekijken en de witte aanslaag lijkt wel op de levende witte beestjes(luis?).Nu nod een bestrijdmiddel vinden
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.