Ga naar inhoud

Wil je minder Advertenties?

Maak dan nu een account of log in!

Image Image Image Image Image

Featured Replies

Geplaatst:

Hallo allemaal,

Ik ben Petra en heb sinds vorig jaar 2 moestuinbakken van 1 m2 in de voortuin. Ik had er o.a. sla, peultjes, doperwten en wortels in staan. Ziet er erg gezellig uit vanuit de keuken, maar ik moet nog een hoop leren..

Dus vandaar dat ik me hier heb aangemeld om allerlei tips en ervaringen te lezen van de experts

 

-9rt47oPwNW6bxr94FY39yvSRKaOtgYHDxhPq9Z9rEE6z-NC0yNuEpSEIy22LrD3uvwE4Mc8dKaksU4oXxg-OM78791420621335.jpg

 

vP5S5c2AA12AFrgW002Rsk44VFGsD87wC6GwMOycD482561420621349.jpg

Geplaatst:

Hoi welkom

Ik hoop dat je veel info vind. En ik vind zelf dat je al goed begonnen bent met die moestuin bakken.

Geplaatst:

Welkom.

Onkruid bestaand niet, het is slechts ongewenste vegetatie en het verschil tussen een bloem en een onkruid is een oordeel. www.peperschrift.nl

Geplaatst:

Hallo Stess!

 

Ziet er inderdaad leuk uit! Een goed begin smaakt altijd naar meer..

 

Succes!

Ook voor privé vragen beschikbaar! https://www.dutchgardenseeds.com en voor (biologische) zaden natuurlijk..

Geplaatst:

Welkom Stess! Mooi moestuinbakken.

  • 5 weeks later...
Geplaatst:

Ik dacht eerst dat je naam stress was

 

Die bakken zijn er erg leuk uit info over hoe ze te vullen en met wat vindt je hier in overvloed

Die haag is denk ik net ver genoeg van de bakken vandaan om ze niet te veel in de schaduw te zetten, ziet er dus goed uit zo. Wel, oplette, als je er erwten inzet dat je rekening houdt met de zonnestand zodat de achterliggende groente niet in de schaduw staan.

Geplaatst:

Wat een prachtige bakken!

Ik kan mij voorstellen dat je er met plezier vanuit de keuken naar kijkt (trouwens ook heel praktisch )

Welkom op het forum

Geplaatst:
  • Auteur

Bedankt allemaal!

En stress, haha

Nog niet

Geplaatst:
Geplaatst:

Welkom! Ziet er inderdaad gezellig uit!

Mijn naam betekent Honingbij, later als ik groot ben wil ik Imker worden.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic