Geplaatst: 3 april 201511 j ze lijken wat op citroenen, misschien een balady citron? http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_citrus_fruits
Geplaatst: 3 april 201511 j Oh heerlijk! Vreemde groenten en fruit scoren op de markt! Het lijkt inderdaad op zo'n aparte citrussoort, vooral aan het blad te zien. Ik blijf dit even volgen, ik ben gek op citrussoorten!
Geplaatst: 6 april 201511 j Auteur De vrucht blijkt een citroensoort te zijn. Op de markt in Frankrijk werd hij Cedran genoemd. Maar met wat spitten op het Internet kwam ik hem onder verschillende namen tegen, citrus medica, cedro, cedrat, en etrog citron. De namen cedro en cedrat komen dicht bij de aangegeven naam cedran. Het is een citroen met een erg dikke laag wit weefsel onder de huid. Binnenin zit het vruchtvlees. Als deze versuikerd wordt krijg je sucade.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.