Geplaatst: 15 augustus 20159 j Wat denken jullie, duurt het seizoen nog lang genoeg om nu nog stam/struikbonen te zetten? Het is nu nog warm genoeg en ze groeien snel, maar valt er straks nog wat te oogsten.. mijn moestuin http://www.martinsmoestuin.nl
Geplaatst: 15 augustus 20159 j probeer eens prelude stamboontjes, die zijn in 10 weken klaarvoorzaaien op dag en nacht constante 24-28 graden in vochtige grond in potjes (wij hebben een aquariumbak met verwarming)
Geplaatst: 15 augustus 20159 j ik had nog late bonen gezet maar deze zijn door de slakken opgevreten.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.