Ga naar inhoud
Bekijk in de app

Een betere manier om deze website te gebruiken. Meer informatie.

Moestuin Forum

Een app met volledig scherm op uw startscherm met pushmeldingen en meer.

Om deze app op iOS en iPadOS te installeren
  1. Tik op Deelpictogram in Safari
  2. Blader door het menu en tik op Toevoegen aan startscherm.
  3. Tik op Toevoegen in de rechterbovenhoek.
Om deze app op Android te installeren
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Gazonwijzer: jullie mening?

Featured Replies

Geplaatst:

Hoi allemaal!

 

Ben momenteel bezig met een 'gazonwijzer' voor m'n werk. Die flyer zullen we meegeven aan alle klanten die graszoden bestellen, zodat ze geen beginnersfoutjes hoeven te maken. Ondertussen is de flyer goedgekeurd, maar toch laat ik hem hier ook nog even graag keuren

 

Missen jullie iets? Zouden jullie iets anders neerzetten? Ben heel benieuwd naar jullie mening!

De eerste keer dat ik een gevouwen flyer laat drukken, dus die moet natuurlijk wel perfect zijn

 

EynAgzA.png

Flyer met 6 pagina's van 14,8 x 14,8cm (wikkelvouw)

Geplaatst:

taalfoutje in punt nr. 5 gaat ....... ingaan = dubbel gebruik van het werkwoord gaan , ingaan moet zijn : in

Geplaatst:

Na ja. Snap ik best dat je het voor een gemiddelde klant niet al te ingewikkeld kunt maken hoor en al helemaal niet op zo'n flyer. Maar een veelgemaakte fout is ( ook onder zgn professionals) dat bekalken van het gazon mos tegen gaat. Dat kán ja. Maar niet noodzakelijk. Helemaal afhankelijk van welke mossoort. Er zijn mossen die gedijen extra bij bekalken en dan heeft een dergelijke benadering dus totaal geen nut. Daarnaast zou ik zelf nooit het advies geven om in de vroege lente ( bij start groei gazon ) te bekalken. Sowieso elk jaar 2x bekalken lijkt mij vrij nutteloos op een gewone gemiddelde grond.

 

Ik snap best dat de producten verkocht moeten worden hoor, niks mis mee hoor. Maar 3x per jaar bemesten ? Ja. Bij een supergazon wel ja ( golfterreinen incluis ) Maar normaal ?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

Account

Navigatie

Zoeken

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen instellen in uw browser

Chrome (Android)
  1. Tik op het slotpictogram naast de adresbalk.
  2. Tik op Machtigingen → Meldingen.
  3. Pas uw voorkeuren aan.
Chrome (Desktop)
  1. Klik op het hangslotpictogram in de adresbalk.
  2. Selecteer Site-instellingen.
  3. Zoek Meldingen en pas uw voorkeuren aan.