speets Posted April 16, 2017 Posted April 16, 2017 Via het visdraadje van Joep kwam ik op deze site.Ik heb dit in de tuin en wist helemaal niet dat 'ie eetbaar is! Altijd fijn om een gehaat (on)kruid op te eten Het is een penetrant geurtje/smaakje, maar smaken verschillen Quote "Je hebt al heel veel geluk in je leven als je niet te veel pech hebt". Huub Buijssen.
Spitskool Posted January 15, 2018 Posted January 15, 2018 Serieus speets, heb jij deze in je tuin staan? Ik denk dat ik toch echt wat alpenbasiel ergens vandaan moet toveren om te ruilen. Als je ooit zin en tijd hebt en de kans ziet, mag ik je dan vragen om een stekje op te sturen met de post? Quote Eeuwigdurend aanrommelend moestuinier.
speets Posted January 16, 2018 Author Posted January 16, 2018 Ik weet niet hoe hij zich bij jou op de klei houdt, maar hier had hij een flink stuk tuin in beslag genomen.Woekert, met wortelstokken. Ik stuur wel wat mee met de netelzaden Quote "Je hebt al heel veel geluk in je leven als je niet te veel pech hebt". Huub Buijssen.
Spitskool Posted January 16, 2018 Posted January 16, 2018 Wat fijn speets! Daar ben ik echt heel erg blij mee. Ik had al gelezen dat het een invasieve soort is, dus hij gaat gewoon in een grote pot op het terras. Een beetje is vast lekker, een hele tuin vol trekt me niet echt. Quote Eeuwigdurend aanrommelend moestuinier.
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.