Geplaatst: Maandag om 19:174 d @Mellie wil je dat nooit meer doen! 😂 Ik word er heel onzeker van, wat een oogst. Niet normaal meer.Ik zie ook heel veel groene tomaatjes, worden die bij jou nog rood? Of geel misschien.
Geplaatst: Maandag om 19:234 d Dit was mijn oogst. Gisteren heel veel basilicum geoogst, maar geen foto ervan. Gisteren 1,5 uur zitten knippen buiten aan de tafel.Nu moet ik nog pesto maken.Vandaag dit. Winterwortel en mijn laatste Purple Queen. Ik had trouwens een boon van 16,5 cm, maar ja, ik doe toch niet mee en Bonny heeft al de langste snap ik. Ik ben 1 uur bezig geweest met NZ spinazie knippen aan de tafel buiten. De blaadjes staan te drogen.
Geplaatst: Dinsdag om 17:143 d Ik had ze per pot geoogst, dus dat was makkelijk. Ik wilde ook graag weten wat de opbrengst was per soort deze ronde 😊. En ik houd van die regelmaat. Morgen heb ik geen tijd, maar overmorgen ga ik in ieder geval chili-jam maken. Om te gebruiken als chilisaus, alleen iets dikker dus. Dat dipt lekkerder vind ik 😋.
Geplaatst: Donderdag om 10:542 d Deze had ik nog niet geplaatst dacht ik de laatste rode primabella. De groene zitten in een doos met een banaan erbij.En de nieuwe ronde van de shiitakes
Geplaatst: Donderdag om 12:542 d Sperziebonen en tomaatjes geoogst, en kastanjes geraapt langs het fietspad.
Geplaatst: Donderdag om 14:582 d Weer een bergje rijp. Hoeveelste oogst foto is dit nu wel niet dit jaar??? Dit jaar echt veels te veel pepers! Hangt nog zeker 2x van de hoeveelheid aan de planten... Als het niet meer is.
Geplaatst: Donderdag om 15:062 d Ik heb dat met sperziebonen. Het blijft maar komen! Maar die eten we gewoon allemaal op. Je kunt een peperwinkeltje beginnen, of je vrienden, familie en buren blij maken.
Geplaatst: Donderdag om 15:412 d Ja ik heb ook al aan buren gegeven de laatste weken, stond er net één op het balkon met verbazing te kijken dat er zo'n berg vanaf kwam. 😃Over 10dagen weer bij familie (andere kant van het land), dan pluk ik voor hun ook.Gele pepers te veel, al over 2,5kilo in de vriezer 😑en heb maar 3 a 4 pepers per chilie flesje nodig lol....
Geplaatst: Donderdag om 16:321 d 1 uur terug, rorror zei:Dit jaar echt veels te veel pepers!Prachtige oogst weer Rorror! Wat een kleuren.
Geplaatst: Donderdag om 16:481 d 14 minuten geleden, Dahli zei:Prachtige oogst weer Rorror! Wat een kleuren.Wel te weinig rode Jalapenos!Eigenlijk hadden de rode bollen, Jalapeno black magic moeten zijn. 100% zeker dat ik de juiste zaden geoogst en gelabeld had vorig jaar. Eind dit jaar maar eens wat zaden bestellen.
Geplaatst: Donderdag om 20:281 d 3 x Koolrabi Gigant, eentje niet volgroeid. Nog een koolrabi Superschmelz. Wat tomaatjes, 1 prei die in bloei schoot, wortel, andijvie, boontjes, puntpaprika.
Geplaatst: Gisteren om 07:011 d Op 15-9-2026 om 19:09, Petrasmoestuin zei:Laat je de puntpaprika's niet rood worden? Of wil je expres de groene?Ik had een groene paprika nodig voor een gerecht, vandaar. De rest wordt gewoon rood of oranje. @Dahli ik ben sinds 2023 paprika's en pepers aan het kweken en dat bevalt prima. Gaat ook goed in pot of plantenzak. Ze staan bij mij tegen de zuid muur aan. Dus daardoor extra warmte van de muur. Ik heb lang niet iederdag tijd om online te komen op dit moment. Dus vandaar de meerdaagse foto’s.
Geplaatst: Gisteren om 14:521 d Man heeft vanmiddag de vijgenboom weer rigoureus teruggesnoeid. Dat betekent heel veel groene (én rijpe, die zijn alleen al op) vijgen. De 10 liter emmer zit voor 3/4 vol. Inmaakwerk aan de winkel dus.Tijdens het zagen bleek dat er ook een tak van Black Opal tomaat aan de aandacht was ontsnapt. Onderstaande tomaten zijn op 3,5 meter geoogst 😄. Ik hoop dat de groene nog wat afrijpen.
Geplaatst: 19 uren geleden19 u Mijn 2e Gleisdorfer van mijn andere plant. Dus nu 2 Gleisdorfers in huis. En 2 tomaat. 19 uren geleden19 u aangepast door Petrasmoestuin
Geplaatst: 19 uren geleden19 u 8 minuten geleden, Petrasmoestuin zei:Wat een mooie groene vijgen! Ik ken alleen de paarse.Deze zijn onrijp. Als ze rijp zijn worden ze ook paarsig en 3 x zo groot.Wat een mooie die Gleisdorfer! Die houd ik in mijn achterhoofd voor volgend seizoen. Mooi verkurkt ook al. 18 uren geleden18 u aangepast door Dahli Toevoeging
Geplaatst: 5 uren geleden5 u Dit is de oogst van de afgelopen 2 weken. 17 september 20 september 22 september 23 september 24 september. Ik dacht pas aan de foto tijdens het snijden. 26 september 27 september 30 september 2 oktober
Geplaatst: 4 uren geleden4 u De pepertjes gaan hier ook geweldig dit jaar. Ik heb een 7tal verschillende staan. Pluk vandaag.Tweede oogst van de vijgen is ook bezig, ze zijn een stukje kleiner nu. Het nazomertje heeft ze echter goed gedaan.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Op 28-9-2026 om 21:17, Petrasmoestuin zei:@Mellie wil je dat nooit meer doen! 😂 Ik word er heel onzeker van, wat een oogst. Niet normaal meer.Ik zie ook heel veel groene tomaatjes, worden die bij jou nog rood? Of geel misschien.In papieren zak rijpt het wel na ja. Maar die echt groen groene harde knikkers meestal niet. Hey deze oogst is nu pas he? Mijn eerste peper heb ik pas een paar weken geleden geplukt. @redzebra jummmm die vijgen! Ik had mazzel. Vandaag ook 2 gelijk opgegeten kan het echt niet meer delen 😌Van de andere vijg heb ik in mijn enthousiasme blijkbaar een filmpje gemaakt. Nou hij heeft er smakelijk in geschitterd zullen we maar zeggen! Zag weer geel veel gevallen kweeperen. Of appels eigenlijk. Ik vind deze toch niet zo lekker. Maar de goeie wel mee naar binnen genomen natuurlijk.
Geplaatst: 52 minuten geleden52 min De allerlaatste stamsperziebonen, kroten, madame jeanette peper, worteltjes en tomaten.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.