Geplaatst: 26 april 201510 j mijn pepinozaden kwamen dit jaar (net als vorig jaar) alwéér niet op of gingen dood nog voordat ie zaadlobben ontwikkeld had. Wat is dat toch met die pepino dat ie zo lastig te zaaien is? Enniewee, ik heb er op advies van jessica ook maar een gehaald bij de lidl! Mijke ik heb ook nog stekjes hier van de pepino wil je deze ook nog. Ik wil namelijk als je het leuk vind in mei een kijkje nemen bij je tuintje ben wel benieuwd
Geplaatst: 26 april 201510 j ja hoor het is altijd handig om iets op reserve te hebben. Lijkt me leuk als je een kijkje komt nemen!
Geplaatst: 27 april 201510 j vanochtend ff snel naar de lidl voor druppelslangen .. nou dat hadden er meer in gedachten .. waren zo uitverkocht.. gelukkig de 2 die ik nodig heb kunnen bemachtigen En daarna was het tijd voor de vrij-markt "Natura non nisi parendo vincitur "
Geplaatst: 29 april 201510 j Plantenmarkers (plastic stokjes om aan te geven waar mijn zaai rijen staan)25 meter kippengaas om de moestuin tegen konijnen te beschermen. 8 lange planten stokken, zo van die plastic gecoate groene met een dop op, voor de bonen. Bubbleberry aardbeien en bonte ananas munt als aanvulling op de "collectie". 4 Goudelrits visjes voor de mini vijver en een zoetwater mossel als natuurlijke filter.
Geplaatst: 2 mei 201510 j Een geente snackkomkommer gelregen van mijn man. Hij had het potke omgegooid van mijn snackkomkommer en wist niet wat hij moest doen en heeft dus het potje met onderin de plant op tafel gezet. Een uur later heb ik hem fatsoenlijk geplant maar de bladeren zijn wel rimpelig en geen idee of het nog iets wordt. Nu dus erg blij en nog een stuk groter ook!
Geplaatst: 2 mei 201510 j Een "vierkante meter tuin" insectengaas frame van de Welkoop. Staat met een paar haringen in de grond mooi over de bloemkolen Mooie constructie voor 12 euro. Wel vraag ik me af of de mazen niet iets te ruim zijn aangezien ik hier al eens gelezen had dat koolwitjes de eitjes ook door het gaas heen zouden laten vallen? Of valt dit wel mee? Zijn deze eitjes trouwens groot? In de mazen kun je een satéprikker steken, zo groot ongeveer.
Geplaatst: 4 mei 201510 j Daslook... Uit de intratuin, zowaar! Ik had me nog zo voorgenomen geen plantjes mee te nemen, maar helaas, de verleiding was te groot..
Geplaatst: 4 mei 201510 j Waarom ga je daar dan ook heen naar een tuincentrum en geen planten kopen dat gaat toch niet
Geplaatst: 4 mei 201510 j Ik ga ook omdat mijn zoon daar graag speelt, het dichtbij is en gratis parkeren. Mijn naam betekent Honingbij, later als ik groot ben wil ik Imker worden.
Geplaatst: 6 mei 201510 j Welke ? Ik heb pokon druiven voeding gekocht (800gram) en zaden passiflora caerulea(bij het tuincentrum 1,75) en rode kool langedijker vroege
Geplaatst: 6 mei 201510 j dille en marjoleinen een duur reepje zaadpillen met plate peterselie, zei ik toch, kon mijn handjes weer niet op de rug houden
Geplaatst: 6 mei 201510 j Ook peterselie zaden gekocht maar dan voor 0,86 euro en ook nog basilicum zaad, heb ze deze avond meteen gezaaid.
Geplaatst: 7 mei 201510 j Ik ging even naar de ranzjjn voor wat potjes en eindigde met nieuwe zaadjes (weet niet meer hoe duur ) , een leuke plant, een paar 'fraambeien', een tuinbeeldje en een leuke etagère voor de plantjes... Ik ging ook wat langer stokken halen voor de zonnebloemen, maar ik had mijn plan niet goed overdacht. Ik was met de auto en realiseerde mij ineens dat die stokken er niet inpassen hèhè, foutje..
Geplaatst: 7 mei 201510 j raampje open, doen wij ook altijd(nouja, als het droog is, dus niet gister)
Geplaatst: 7 mei 201510 j Ben zo ooit is met een L-ijzer voor de garage (dat 3,5 meter lang was) een 15 km gaan rondrijden van de winkel naar huis. Was in een auto waarvan de achterzetel niet kan neerklappen en ik de koffer dus niet kon gebruiken. van achter op de hoedeplank zo over de passagierszetel en dan raam open en rusten op de buitenspiegel. Binnenwegjes genomen want als ik daarmee op de weg reed zou ik de mensen een meter verder nog van het fietspad meppen Vandaag na het lezen van het bericht van die stokken zelf ook nog 4 lange groene met dopjes gaan halen, die was ik laatst vergeten mee te nemen Te gebruiken voor de bonen/zonnebloemen.
Geplaatst: 8 mei 201510 j raampje open, doen wij ook altijd(nouja, als het droog is, dus niet gister) Das een slim idee! Zie 6km fietsen ook niet zo zitten met die stokke n
Geplaatst: 9 mei 201510 j nee, dat hadden we hier ook ontdekt met de bonenstokken (bleef haken aan een verbodeninterijdenpaaltje )
Geplaatst: 9 mei 201510 j Tsja, als je je daar niet aan houdt, moet iemand er een stokje voor steken toch?
Geplaatst: 9 mei 201510 j Waarom ga je daar dan ook heen naar een tuincentrum en geen planten kopen dat gaat toch niet Twas geneens voor mezelf dat ik er naar toe ging, maar voor mijn stageplaats, die had ik zo gek gemaakt dat ze ook wel wat kruiden wilden Vandaag eindelijk een waterslang en een bijhorende waterdief gekocht, kan ik heel professioneel water geven op het balkon met een slag vanuit de badkamer doorheen de slaapkamer...
Geplaatst: 11 mei 201510 j Een Hyssop plantje uit het lokale tuincentrum. Sta je daarmee aan de kassa, kijkt de dame van de winkel u aan om dan te vragen: 'Mag ik vragen wat je daar mee gaat doen?' 'Water geven, in de tuin planten en goed verzorgen ' 'Dient als bijenplant, om de bijen te lokken en ze zo de aardbeien goed te laten bestuiven. Idem aan het nut van bloeiende tijmplantjes die er ook tussen komen te staan ' Dat weten ze nu ook alweer, kunnen ze die planten naast het bijenhotel zetten dat ze verkopen
Geplaatst: 11 mei 201510 j Gisteren op de plantenmarkt van bij de Veltstand 3 boeken meegebracht Ook nog 4 soorten pompoenplantjes, wat eenjarigen en een appelbes meegebracht
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.