Geplaatst: Woensdag om 14:155 d Poepen ze nu wat meer of anders na al die pruimen? @Jorieke123 Woensdag om 14:155 d aangepast door Petrasmoestuin
Geplaatst: Donderdag om 10:214 d @Jorieke123 Is natuurlijk een ander ras, maar ik bedoelde de wijze waarop wagyu’s worden vertroeteld. Jullie runderen hebben het net zo goed.Ik had begrepen dat wagyu’s niet uit Japan mogen worden geëxporteerd (levend dan 😉). Het sperma wel en daar worden dan bijvoorbeeld Black Angus-koeien mee geïnsemineerd buiten Japan enz. Jullie hebben toch Black Angus? Echt hele mooie dieren vind ik.
Geplaatst: Donderdag om 10:524 d Auteur Ha ja ik snapte je Dat van dat niet-exporteren had ik ook ergens gehoord ja, ik zal deze boer binnenkort eens vragen hoe en wat. Wij hebben inderdaad de Black Angus, die zijn qua bouw precies goed vind ik.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Auteur Vrijdag halen we ons deel van het vlees op, ik ben weer benieuwd! Het is dan allemaal al netjes vacuum verpakt en zelfs bevroren. En als het goed is maakt de slager ook nagelholt voor ons, maar dat moet eerst nog een tijdje drogen. Ik ben dus de vriezers wat aan het ompakken en uitmesten en ontdooien. We eten de hele week iig dingen daar uit, en ik heb wat emmertjes opgespaarde room ontdooit om boter van te maken enzo. Met deze temperaturen is een vrieskist snel ijsvrij!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.