Jump to content

Recommended Posts

Posted

Kan jij nog geen ei bakken? Weet jij het verschil niet tussen een courgette en een komkommer?

Voor een nieuw programma zoeken wij mensen die echt niet kunnen koken, maar het wel willen leren! Ben of ken jij zo iemand?

Meld je nu aan! Aanmelden.tv/koken

 

spacer.png

Posted

Tsja ... als je mensen zoekt die het verschil niet kennen tussen  een courgette en een komkommer ben  je denk ik op dit forum aan het verkeerde adres. :mrgreen:

  • Like 6

-- Planten kunnen niet voelen. Je kunt planten wél aanvoelen. --

Posted

Hier werkt de link https://itvstudios.nl/koken niet. "Deze pagina is helaas niet meer beschikbaar".

 

Eitje bakken? Het bakken van een eitje, volledig naar de voorkeur van de eter, ook daar is ervaring, basiskennis, en productkennis voor nodig. Wel / niet hele dooier; wel / niet nog een beetje snotterig; wel / niet een krokant randje.

 

Die link doet het nu al niet meer. Is dit idee voor een Tv-programma alweer afgeblazen? Jammer, want kijken lijkt me toch wel leuk. Combinatie van schaterlachen en kromme tenen. Een vorm van ramp-toerisme, zónder daarbij enige hinder te veroorzaken.

  • Like 2

1120183653         2025_teeltlijst (.xlsx)

 

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...