Geplaatst: 21 augustus 20251 j Auteur Zojuist een flinke hand snijbiet afgesneden en het blad van de stelen afgehaald..met de stelen doet Lie zijn snijbiet met Vadouvan trucje😋. Het blad gewassen en geslacentrifugeerd net over drie bladen van de Stockli verdeeld.Welke temperatuur drogen jullie bladgroen?
Geplaatst: 5 uren geleden5 u Op 11-2-2025 om 21:10, Tanja65 zei:In capsules gaat het moeiteloos.Kun je capsules los kopen? Dat wist ik niet. Ik kan het ook 's morgens in mijn grapefruitsap doen b.v.
Geplaatst: 5 uren geleden5 u Op 16-12-2025 om 19:54, Jorieke123 zei:Ik heb een boel roze dingen om af te wassenJij gebruikt hier geen speciale droogmatjes, maar je legt ze gewoon direct op het rooster zie ik. Loopt er helemaal geen vocht uit, of leg je onderin wel een matje of keukenpapier?
Geplaatst: 2 uren geleden2 u 3 uren geleden, Petrasmoestuin zei:Kun je capsules los kopen? Op heel veel plekken online. Het is de moeite even te zoeken, want de prijzen verschillen behoorlijk. Wij hebben ook een capsulemaker aangeschaft, omdat we best veel zelf in capsules stoppen, deels aangeschaft in zakken, deels zelf gedroogd. Maar dan moet je wel goed opletten dat de maat capsule die je koopt bij je capsulemaker past (ervaring 🫣). Als je met de hand vult, is het handiger om wat grotere capsules aan te schaffen.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Op 16-12-2025 om 19:54, Jorieke123 zei:maar ik heb poederHeerlijk he! Wij maken het poeder van de resten uit de slowjuicer. Gaat ook prima.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Op 21-8-2025 om 15:01, appelvrouw zei:snijbiet met Vadouvan trucjeEhm? Heb ik een eerdere uitleg gemist?
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.