Geplaatst: 9 uren geleden9 u Hier regent het gestaag even door, whoohooo🤸🤸🤸. We zitten grotendeels in de buienstrook.
Geplaatst: 9 uren geleden9 u Het heeft hier gedonderd en gebliksemd incl heel veel regen. Begon rond 5 u. Was rond 6:20 even droog. Snel naar buiten gerend en wat uit de regen gehaald. Perfect getimed, want ik was nog geen minuut binnen en het begon weer. Incl alle donder en bliksem. Heerlijk afgekoeld. Alles weer fris en fruitig. Ik check straks de regenmeter.
Geplaatst: 8 uren geleden8 u Nous het is helemaal niets nog de druppels komen in het bos nog niet aan de grond. Maar er is meer voorspeld toch? Er zal heus wel wat komen. 9 uren geleden, acpronk zei:Het waterpeil in de sloot bij de moestuin is ook normaalDat zagen we de afgelopen week in het Gooi ook. Hier een boer die in het Corversbos een akker van natuurmonumenten water geeft met water uit de grachten van landgoed Gooilust..
Geplaatst: 8 uren geleden8 u 9 uren geleden, acpronk zei:Het waterpeil in de sloot bij de moestuin is ook normaal, in Bodegraven zelf zie ik niks raars. En bij Mellie volgens mij ook, gezien haar foto nadat ze met een nat been de sloot uit kwam.sloot staat net zo hoog (laag, nog heen 1 m) als normaal hier.
Geplaatst: 7 uren geleden7 u 15 minuten geleden, woldistel zei:Er moetVind ik ook! Niks tot nu toe en nu voor de derde keer enkele druppels samen nog geen kwart millimeter.
Geplaatst: 6 uren geleden6 u Op dit moment staat het hard te regenen. Vanochtend vroeg op de tuin ook regen. Toen ik naar huis fietste had ik een natte rug van de regen en dit keer niet van het zweet!
Geplaatst: 5 uren geleden5 u Hier valt op dit moment het derde buitje van vandaag. Het is iets in ieder geval.De afgelopen jaren, maar zeker deze zomer, heeft ons doen besluiten dat het grootste gedeelte van terras eruit gaat.We wonen in het oude centrum van een klein stadje wat maakt dat de temperatuur sowieso wat hoger ligt dan buitenaf. Behalve wat borders aan leggen, hebben we sinds de ruim 5 jaar dat we hier wonen de tuinsituatie gelaten voor wat het was. Eerst zijn de grote klussen aan het huis uitgevoerd.Man begon gisterenavond zelfs over een kasje 😃, maar dat vind ik te warm hier. Dus veel extra groen door grotere borders en heerlijk stukken gras. En ik wil graag kleine klinkertjes voor het pad en terrasje bij het huis. Eigenlijk dus wat iedereen er tegenwoordig uitsloopt voor die mega grote gladde grijze tegels. Wat ik bij ons oude huis echt niet mooi vind.Ik denk dat het wel een paar graden gaat schelen komende zomer. Komende week de hovenier bellen. Hopelijk heeft hij in het voorjaar tijd.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Ik had juist vanmorgen rond 8.45 uur alles goed water gegeven. Toen ik om 9.00 uur klaar was, kreeg ik diverse buitjes. Misschien hoef ik morgen geen water te geven.
Geplaatst: 56 minuten geleden56 min Hier 5 mm. Ik snap niet dat het op/rond de Veluwe niet wat meer geregend heeft. Maar komende dinsdag en woensdag gaan we weer in de herkansing, volgens mij 🤞.
Geplaatst: 54 minuten geleden54 min 56 minuten geleden, Jorieke123 zei:een halve mmEcht hè zoooo weinig, en nog een halve erbij in het bos. Dus 1 mm😟Lekker weer heeft nu wel een andere betekenis..niet meer een zonnetje maar een lekker mals regentje van minstens een dag. 22 minuten geleden22 min aangepast door appelvrouw Foutje
Geplaatst: 46 minuten geleden46 min 4 uren geleden, Dahli zei:Man begon gisterenavond zelfs over een kasje 😃, maar dat vind ik te warm hier. Nooit te warm voor, hoor. Je kunt ook nog planten rondom de kas laten groeien, zodat die in de zomer natuurlijk beschaduwd wordt. Dan heb je in de herfst, voorjaar en winter wel profijt, maar wordt het in de zomer niet te heet, misschien. Ik heb twee appelleibomen naast de kas staan. Zijn twee laagstam en ik snoei me elk jaar nog een ongeluk, maar ik kan me voorstellen dat ook een geleide druif om de kas best leuk is, bijvoorbeeld.Hm, of een partytentkas. Waar je de zijwanden in kunt schuiven, zodat je wel veel verluchting hebt maar ook een dak over de tomaten!
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.