Geplaatst: Gisteren om 07:391 d Hier regent het gestaag even door, whoohooo🤸🤸🤸. We zitten grotendeels in de buienstrook.
Geplaatst: Gisteren om 07:501 d Het heeft hier gedonderd en gebliksemd incl heel veel regen. Begon rond 5 u. Was rond 6:20 even droog. Snel naar buiten gerend en wat uit de regen gehaald. Perfect getimed, want ik was nog geen minuut binnen en het begon weer. Incl alle donder en bliksem. Heerlijk afgekoeld. Alles weer fris en fruitig. Ik check straks de regenmeter.
Geplaatst: Gisteren om 08:121 d Nous het is helemaal niets nog de druppels komen in het bos nog niet aan de grond. Maar er is meer voorspeld toch? Er zal heus wel wat komen. 9 uren geleden, acpronk zei:Het waterpeil in de sloot bij de moestuin is ook normaalDat zagen we de afgelopen week in het Gooi ook. Hier een boer die in het Corversbos een akker van natuurmonumenten water geeft met water uit de grachten van landgoed Gooilust..
Geplaatst: Gisteren om 08:261 d 9 uren geleden, acpronk zei:Het waterpeil in de sloot bij de moestuin is ook normaal, in Bodegraven zelf zie ik niks raars. En bij Mellie volgens mij ook, gezien haar foto nadat ze met een nat been de sloot uit kwam.sloot staat net zo hoog (laag, nog heen 1 m) als normaal hier.
Geplaatst: Gisteren om 09:511 d 15 minuten geleden, woldistel zei:Er moetVind ik ook! Niks tot nu toe en nu voor de derde keer enkele druppels samen nog geen kwart millimeter.
Geplaatst: Gisteren om 10:321 d Op dit moment staat het hard te regenen. Vanochtend vroeg op de tuin ook regen. Toen ik naar huis fietste had ik een natte rug van de regen en dit keer niet van het zweet!
Geplaatst: Gisteren om 11:261 d Hier valt op dit moment het derde buitje van vandaag. Het is iets in ieder geval.De afgelopen jaren, maar zeker deze zomer, heeft ons doen besluiten dat het grootste gedeelte van terras eruit gaat.We wonen in het oude centrum van een klein stadje wat maakt dat de temperatuur sowieso wat hoger ligt dan buitenaf. Behalve wat borders aan leggen, hebben we sinds de ruim 5 jaar dat we hier wonen de tuinsituatie gelaten voor wat het was. Eerst zijn de grote klussen aan het huis uitgevoerd.Man begon gisterenavond zelfs over een kasje 😃, maar dat vind ik te warm hier. Dus veel extra groen door grotere borders en heerlijk stukken gras. En ik wil graag kleine klinkertjes voor het pad en terrasje bij het huis. Eigenlijk dus wat iedereen er tegenwoordig uitsloopt voor die mega grote gladde grijze tegels. Wat ik bij ons oude huis echt niet mooi vind.Ik denk dat het wel een paar graden gaat schelen komende zomer. Komende week de hovenier bellen. Hopelijk heeft hij in het voorjaar tijd.
Geplaatst: Gisteren om 13:491 d Ik had juist vanmorgen rond 8.45 uur alles goed water gegeven. Toen ik om 9.00 uur klaar was, kreeg ik diverse buitjes. Misschien hoef ik morgen geen water te geven.
Geplaatst: 22 uren geleden22 u Hier 5 mm. Ik snap niet dat het op/rond de Veluwe niet wat meer geregend heeft. Maar komende dinsdag en woensdag gaan we weer in de herkansing, volgens mij 🤞.
Geplaatst: 22 uren geleden22 u 56 minuten geleden, Jorieke123 zei:een halve mmEcht hè zoooo weinig, en nog een halve erbij in het bos. Dus 1 mm😟Lekker weer heeft nu wel een andere betekenis..niet meer een zonnetje maar een lekker mals regentje van minstens een dag. 22 uren geleden22 u aangepast door appelvrouw Foutje
Geplaatst: 22 uren geleden22 u 4 uren geleden, Dahli zei:Man begon gisterenavond zelfs over een kasje 😃, maar dat vind ik te warm hier. Nooit te warm voor, hoor. Je kunt ook nog planten rondom de kas laten groeien, zodat die in de zomer natuurlijk beschaduwd wordt. Dan heb je in de herfst, voorjaar en winter wel profijt, maar wordt het in de zomer niet te heet, misschien. Ik heb twee appelleibomen naast de kas staan. Zijn twee laagstam en ik snoei me elk jaar nog een ongeluk, maar ik kan me voorstellen dat ook een geleide druif om de kas best leuk is, bijvoorbeeld.Hm, of een partytentkas. Waar je de zijwanden in kunt schuiven, zodat je wel veel verluchting hebt maar ook een dak over de tomaten!
Geplaatst: 51 minuten geleden51 min Op 30-7-2026 om 16:51, Petrasmoestuin zei:Wij hebben een meter voor binnen en buiten temperatuur.Die hebben wij ook. Wij doen het net als jullie met de deuren en ramen open zetten. Ook onze jongens kennen het deur beleid goed. Dus als ik in de tuin bezig ben en de jongens zijn binnen bezig. Houden zij de temperatuur in de gaten. Handig dat ze daar nu oud genoeg voor zijn om mee te kijken.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.