Geplaatst: Donderdag om 02:415 d Met de laatste kleine paarse paksoi uit de tuin van Jorieke het volgende recept gemaakt met vegetarische gyoza. Knoflook en chiliolie weggelaten en ook niet gemist. Met rijst .Heel erg lekker! Sla/blaadjes spinazie/ postelein/bieslook uet erbij.Koken met KarinGyoza uit de oven - Koken met KarinEen vriendin wist het zeker: we worden afgeluisterd via onze telefoons. Als test gooiden we bewust wel vijftien keer het woord ‘rollator’ in ons gesprek, in de verwachting dat we erna overspoeld zoude We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 21 uren geleden21 u Eergisteren zalmpotjes met spinazie (heel veel plukken!)Gisteren salade van Spinazie, Choy sum, Raapstelen, Rucola, Franse radijs en Zlata radijs (heel grote ertussen) met een lekkere dressing.Vandaag snijbonen van vorig jaar uit de vriezer en aardappel en lekker justje aangevuld met de chinese bieslook in stukjes geroerbakt.Wat heerlijk toch dat ik alles nog in de vriezer heb en al zo veel vers uit de tuin.
Geplaatst: 19 uren geleden19 u Ik maakte van de geoogste laatste snijbiet 2 mini hartige taartjes😋Ik deed gedroogde tijm door het korstdeeg….beklede er de emaille schaaltjes mee en zette in de koelkast …Voor de vulling; champignons, ui, knoflook, rozemarijn ,tijm, oregano, komijn zaadjes die ik eerst roosterde en daarna vijzelde…Ui, knoflook in olijfolie roerbakken.. gedroogde kruiden erbij, champignons erbij….Vooraf gewassen en fijn gesneden snijbiet erbij met stukjes steel en al … ik doe de steel niet langer dan het blad maar juist gelijk erbij want dat geeft iets knapperig effect als alles klaar is wat wij juist heel lekker vinden…😋Aflaten koelen ..terwijl ik de saus maakte… van eitjes van eigen kipjes … met blokjes feta ..(maar geiten- of iedere ander kaas kan ook) en fijn geknipte krul peterselie uit eigen tuin zonder de dikke steken….Schaaltjes vullen met groenten mengel en de saus en nog scheutje melk tot er genoeg saus is….ik mengde het iets met een vork en beetje plat maken en bestrooit met parmezaan …In de hete oven tot de vulling gaar is en de bovenkant mooi goudbruin…bij mij duurde dat 3 kwartier …De bieslook bloeit en die bloemetjes hebben echt een heerlijke lichte uien smaak dus gebruikt als topping…😋😍Het was weer heerlijk!😋Maar snel mijn voorgezaaide snijbiet uit gaan planten!…😊🌱👩🍳🌱🐣🌱🌷🌱
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Mooi hoor VH! De bieslook bloeit hier in het bos nog niet. Het was ook vast erg lekker..met feta mmmWij aten bij Anna3 frietjes en asperges uit hun eigen tuin. We aten ook maaltijdsoep van wortelen/Opor/selderij peterselie en laurier uetEn we gaan zo eten sla uet asperges uJt met veel peterselie uet en aardappeltjes uit de winkel. We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Ik ga aardappelsalade maken met eigen aardappelen, pastinaak, ui en bieslook.Alles uet.Behalve de mayo en zo.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Lekker @Vrouwholle Mijn bieslook krijgt ook vele bloemen, mijn man zei al: haal die eruit, want de bieslook wordt er niet lekkerder door. Maar ik vind ze juist mooi als ze uitkomen. Ik heb nu alleen nog knoppen.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.