Geplaatst: Gisteren om 08:371 d O, wat een goed idee, die slow cooker!Dat ga ik volgende keer proberen.Ik zou dan de rijst er later bijdoen, anders wordt het pap, denk ik.Ik had nu arborio rijst, want dat stond nog in de kast, maar dat werd erg zacht.Zilvervlies lijkt me prima, pandan ook trouwens.
Geplaatst: Gisteren om 09:031 d Ik zat net wel te denken aan risottorijst. Maar geen goed idee dus, of het word een soort mix tussen risotto en lahanorizo.
Geplaatst: Gisteren om 09:561 d Is inderdaad leuk recept. Zo soep maken maar dat is voor de weck. Vanavond denk ik wat gegrilde wortel en prei vd bbq. Met wat vis. Net een paar aardappelen gerooid dus flink wat krieltjes.
Geplaatst: Gisteren om 09:591 d Oh. En gisteren een pruimenclafoutis gemaakt. Met eigen, wil geplukte en gekregen pruimen. Mijn eigen pruimen beginnen hier nu te rijpen ( en de kroos is al lang klaar). Erg lekker en niet zo zoet!
Geplaatst: Gisteren om 10:591 d Ik heb nu ook een soort risotto inderdaad @appelvrouw , maar daar is qua smaak niets mis mee.Het was alleen even anders dan ik gewend ben wat structuur betreft, maar helemaal niet verkeerd.Vanavond maak ik komkommer met fetadip en geroosterde zoete aardappelen met agavesiroop, bijna de laatste van de oogst van vorig jaar. gisteren om 11:161 d aangepast door Rookie
Geplaatst: Gisteren om 16:271 d Groene Pesto van basilicum en pijnboompitjes op stukjes brood vooraf. En erna de andere helft van de Palmkooltaart.En Sinaasappeltiramisu met goudsbloem.
Geplaatst: 8 uren geleden8 u Auteur Ik maakte een grote pokébowl met wortelsliertjes en komkommersliertjes en gerookte kip en sperzieboontjes en suikermaïs en shiitake. Alleen de rijst en het in elkaar geflanste sausje waren niet uit eigen tuin. We konden er 2 dagen van eten. Heerlijk!
Geplaatst: 5 uren geleden5 u O dat ziet er mooi uit! Wij aten gisteren ratatouille met mini courgette uit mijn en een grotere uit de tuin van Jorieke. Een flinke bos kruiden: Basilicum salie selderij en tijm uet erbij.Wij ook Pokebowl vanavond, wel thuisbezorgd. Extra komkommer komt dan weer uJt.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Mwaw, koelkastlade met gebakken piepers. Ik had een behoorlijk bakje met courgette/paprika/ui en tomaatspread. Dat klinkt spannender dan het is. Met neme een platte ovenschaal, gooit daar ui, knof, stukken courgette, restjes paprika en tomaat in. Giet er olijfolie, zout en peper over. En dan anderhalf uur in de oven op 160 graden. Dan in de blender met feta en wat citroensap. Lekker op brood. Maar daar had ik dus nog veel van. En een halve groene kool. Gehakt, ui en groene kool bakken, spread erbij. Piepers bakken en klaar. Koelkast leeg en het is nog lekker ook.
Geplaatst: 3 uren geleden3 u Ik vergeet altijd fotos te maken. We aten gemengde plaatgroente uit eigen tuin met ei en wat franje uit de winkel, met gekregen knoflookworst. Jammie.
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Een hele grote omelet van eieren van de buurvrouw met de eerste kerstomaatjes, bacon, bosuitjes en geraspte kaas.Een maaltijd omelet eigenlijk... was mjum!
Geplaatst: 2 uren geleden2 u Vandaar de 'Courgettes met ham' van Dahli gemaakt, viel ook hier goed in de smaak! Lekker makkelijk ovengerecht met courgette, blokjes ham, uitje, kerrie en kaas. (Zie voor het exacte recept 'courgette recepten'.)Ik had het gecombineerd met zilvervliesrijst ipv aardappelpuree. En ook dat was lekker (en makkelijk;)).
Geplaatst: 54 minuten geleden54 min Een salade gemaakt met rauwe courgette (een gele). Een soort Tagliatella gemaakt door snijden met de dunschiller en dan in reepjes.Daarna gerookte zalm, avocado, bosuitjes en tomaatjes erdoor. En als laatste pesto. Maar dat werd erg machtig, dus die houd ik er maar niet in. Eigen idee geweest. En een salade erbij gemaakt.
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.