Geplaatst: Maandag om 21:482 d Die kwam goed van pas @acpronk .@appelvrouw Ik heb drie kwee appeltjes, van twee soorten. Kun je die ook ' gewoon eten' of is het echt een moesvrucht? @Goldfish had het ook iedere keer over tot moes maken. Hoe lang doen de plantjes tot eerste vrucht wanneer ik de pitjes zaai?
Geplaatst: Dinsdag om 09:332 d De kleine kweepeertjes, de Japanse, ik ken alleen de bereiding tot gelei. Dus ik heb er ook altijd alleen gelei van gemaakt, meestal gemengd met grote kweeperen en een enkele appel.
Geplaatst: Dinsdag om 19:391 d Ik weet even niet meer van wie de doornloze braam van de weggeeftafel was. Volgensmij @Mellie of @Nasuada? Is de specifieke soort ook bekend?En het voorste potje op de foto kan ik ook even niet meer identificeren..
Geplaatst: Dinsdag om 19:471 d Auteur De doornloze braam kwam van mij en nee, geen soort bekend. Hij stond al toen wij het perceel overnamen van de vorige huurder.
Geplaatst: Dinsdag om 19:561 d Ahh thanks! Eigenlijk wist ik dat wel, maar had een beetje een informatie overload van die dag 😂
Geplaatst: Dinsdag om 21:191 d Ah toch wel. Want ik had al 1 dus ik twijfelde, maar dan had ik nog eentje extra meegekregen. Thanks!
Geplaatst: Gisteren om 01:081 d @appelvrouw rijk aan pectine dus maak je er gelei van, maar dan toch geleisuiker of andere pectine bron nodig volgens diverse sites, vreemd. Dus hoe maak je dat?, heb drie kleine vruchten.
Geplaatst: Gisteren om 08:241 d Op 12-10-2026 om 12:19, Arja zei:@Mellie , heb ik deze van jou? Hij is zooooo lekker! Heel erg frambozig, volgens de man.Yep! Blij dat het in de smaak is gevallen. ☺️
Geplaatst: Gisteren om 08:251 d @Loraine_ helleborus ellen was van mij Bloeit met dubbele bloemen. Echt een plaatje om te zien vind ik.
Geplaatst: Gisteren om 08:291 d @Mellie Leuk, ik ben benieuwd! Welke kleur is het? gisteren om 08:291 d aangepast door Loraine_
Geplaatst: Gisteren om 08:301 d 2 minuten geleden, Mellie zei:Yep! Blij dat het in de smaak is gevallen. ☺️Dan weet ik ook bij wie ik volgend jaar om jam moet vragen. Voor nu heb ik wel genoeg eigen jam om de periode te overbruggen.
Geplaatst: Gisteren om 09:061 d 40 minuten geleden, Mellie zei:helleborus ellenHee. Die heb ik gemist.
Geplaatst: 23 uren geleden23 u 9 uren geleden, Loraine_ zei:@Mellie Leuk, ik ben benieuwd! Welke kleur is het?Ik maak morgen een foto. İs een roze. Double ellen wordt ie ook wel genoemd @Arja volgende X? als je eenmaal helleborus hebt, kom je er denk ik nooit meer van af. Er zijn altijd wel zaailingen te geef!
Geplaatst: 21 uren geleden21 u @Mellie Oh perfect 🤩 Ik had al even gekeken en zag dat de double Ellen meerdere kleurvarianten had, maar roze is top! 21 uren geleden21 u aangepast door Loraine_
Geplaatst: 27 minuten geleden27 min Auteur Misschien heb ik je reactie gemist @Mellie maar wil je misschien nog antwoord geven op deze vraag over jouw pepertjes?
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.