Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Moestuin Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ergens heb ik een heel leuk idee gelezen over het maken van appeltaartvulling, iemand deed er al kado een recept bij.

Na een hele tijd zoeken geef ik het op, iemand hier receptenideeen?

Wat is je vraag precies Yola, een recept voor de vulling?

Zoiets als een eierdooiers mengen met vanillemerg, en daar de bodem van de taart mee insmeren, er geroosterde walnoten over strooien en dan blokjes zure appel gemengd met suiker erop?

Of bedoel je iets totaal anders?

We zijn allemaal kinderen van de Aarde  🌎

  • Author

Ik wil graag een vulling maken voor appeltaart met noten en rozijnen en kruiden en dat wecken, altijd handig voor een snelle appelstrudel bij onverwacht bezoek en heel erg leuk om als kado weg te geven met het recept voor de taart er verder bij.

Sorry als ik wat wazig was

Ik denk dat de temperatuur erg belangrijk is. Ik heb wel eens appelstukjes geweckt, en na het openen van de potten zakte alles helemaal in tot een soort van appelmoes. Maar dat kan ook aan de appels hebben gelegen. Misschien waren die niet stevig genoeg.

 

Je kunt wel heel goed appelcake wecken. Met noten en rozijnen. Die trek je helemaal makkelijk open. Is minder vers natuurlijk, maar met een extra klodder slagroom en misschien een lik appeljam/moes, wel erg lekker.

Als je zoete appeltjes gebruik met rozijnen en abrikozen en deze in wekt 80 graden 30 min.Dan kan je deze goed gebruiken voor de appelstrudel .Want zoete appels wordt niet zacht.

Overnachten nabij het Lauwersmeer.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.