Geplaatst: 31 januari 201312 j Hoi, Ik heb het idee opgepakt om nu nog veldsla te gaan zaaien in de volle grond (zonder koude bak). Is dit aan te raden, of ben ik al te laat en is het gevaar op doorschieten te groot? Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
Geplaatst: 31 januari 201312 j Ik denk dat je te laat bent. ik zou dan eerder een vroege sla zaaien. We zijn allemaal kinderen van de Aarde 🌎
Geplaatst: 31 januari 201312 j persoonlijk zou ik het gewoon nog proberen. Afdekken met plastic of vliesdoek. In principe zou je het nog tot eind feb onder glas kunnen zaaien. Dus de volle grond is een gok maar wie weet lukt het. En anders ben je hooguit wat zaden kwijt. Overigens zou ik inderdaad de vroege sla soorten zowiezo proberen
Geplaatst: 31 januari 201312 j Auteur Heb de gok genomen en heb 4 potjes met potgrond gevult en er veldsla in gezaaid. Hoop dat het lukt! Mijn andere soorten zijn nog niet te zaaien buiten, rucola en klein duimpje. Hiervoor moet ik toch echt nog wachten tot maart. Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
Geplaatst: 31 januari 201312 j Ik heb net buiten wat gezaaid en ook binnen. Ik begrijp dat het binnen te warm is voor veldsla?
Geplaatst: 31 januari 201312 j Auteur Yes, het is een wintergroente die je eigenlijk in het najaar zaait. Hij kiemt niet of nauwelijks binnen. Gardening is cheaper than therapy. And you get tomatoes!
Geplaatst: 1 februari 201312 j Ik ben eigenwijs en wacht het gewoon even af haha. Zal wel niets worden
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.